Dominika Gottová prošla po příletu do Čech změnou vzhledu. Chce začít znovu jako bruneta

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dominika gottova
Zdroj: Profimedia

Dominika Gottová se po dlouhé době konečně vrací do Čech. Po sérii problémů a skandálů, kterými v poslední době ve Finsku prošla, se rozhodla začít znovu v rodné zemi. Nejstarší dcera Karla Gotta vzala návrat jako velkou změnu. A začala u vzhledu.

Zatímco do České republiky přijela Gottová ještě jako blondýnka, o den později se z ní stala bruneta. Její vzhled se tím výrazně změnil a mnozí jenom doufají, že stejně tak se k lepšímu posune i její povaha. Poslední dobou totiž Dominiku obklopovaly spíše problémy.

„Změnu jsem plánovala už dlouho! Nechala jsem si odrůstat blond vlasy a teď jsme to v Praze doladili,“ vysvětlila Dominika pro Blesk a dodala, že brunetou byla už před 25 lety, a i tentokrát jednoduše cítila, že je čas na změnu. To ale platí o více věcech než jenom o jejích vlasech.

Od loňského jara skandál za skandálem

Dominika Gottová odletěla do Finska za svým manželem Timem Tolkkim loni na jaře. Tehdy mu údajně chtěla dát další šanci, protože původně se sice rozváděli, ale nakonec se k sobě zase vrátili. Jenže Tolkki poté odletěl do USA za prací a Dominika žila ve Finsku sama a v dluzích.

Podařilo se jí opět si zadělat na problémy s alkoholem, musela tedy projít léčbou a do Čech se nevrátila ani na Vánoce. Nejprve přísahala, že už nepřiletí, pak slibovala, že by se ráda do České republiky opět podívala, pak zase údajně měla problémy s nedokončeným očkováním.

Nakonec se rozhodla odletět z Finska definitivně, ani tady na ni ale nečekaly příjemné podmínky. Zdá se, že má dluhy všude kolem sebe a čeká ji spousta vyřizování. Není se tedy čemu divit, že mnoho lidí má pocit, že barva vlasů je to jediné, v čem se Gottová dokáže změnit.

Věnuje se natáčení klipu

Než loni Dominika odletěla za hranice, s italským hudebníkem Gabrielem Grillottim natočila videoklip, ve kterém zpěvák francouzsky vzdává hold Karlu Gottovi a jeho nejstarší dcera se s recitálem obrací na otce do nebe. Kvůli jejímu odletu ale nebylo dílo dokončeno.

Po příletu do Čech je to tak první věc, kterou má Dominika v plánu dokončit. Společně se zpěvákem pokřtí klip, na který si dříve neudělala čas. A podle všeho by většinu svých restů chtěla takto napravit. Otázkou ale je, jak dobře se jí to bude dařit.

V minulosti Gottová naslibovala celou řadu věcí, ale nakonec byla polovina z nich úplně jinak. Není tedy vůbec jasné, jak se jí bude dařit nebo zda bude v Čechách opravdu už napořád. Mnozí by si tipli, že za pár měsíců opět zvedne kotvy a odletí se znovu usmiřovat s manželem. Jiní zase doufají, že už se poučila a začne tentokrát opravdu nanovo.

Zdroj: Blesk, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články