Dominika Gottová poslala další drsný vzkaz Ivaně. Zlobí se, že ji nepozvala na vzpomínkový koncert

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
dominika gottova
Zdroj: Profimedia

Máte pocit, že o ní dlouho nebylo slyšet? Tak nezoufejte, je zpět a opět se drsně obouvá do své rodiny. Dominika Gottová těžce nese, že ji Ivana Gottová nepozvala ani na jeden ze vzpomínkových koncertů zesnulého Karla Gotta. A jak je u ní zvykem, pro ostrá slova nešla daleko.

Dominika a Ivana mezi sebou nemají dobré vztahy, což je veřejným tajemstvím. Zatímco Ivana se snaží k Dominice nevyjadřovat, ta toho má na srdci více než dost.

Odložené vzpomínkové koncerty

Vzpomínkové koncerty Pocta Karlu Gottovi měly proběhnout již v prosinci roku 2020, ale nedovolila to pandemická situace. Proto organizátoři koncerty posunuli na červen roku 2021. Bohužel ani ty nemohly proběhnout.

„Obáváme se, že hromadné akce a koncerty budou v nejbližší době ještě velice omezené. Abychom nemuseli snižovat počet míst v O2 areně a aby se vzpomínkových koncertů Pocta Karlu Gottovi mohli zúčastnit všichni, kteří si zakoupili vstupenky, rozhodli jsme o přesunutí termínů na červen příštího roku,“ vysvětlila přesun Ivana Gottová, která je jednatelkou agentury Karel Gott Agency.

Kromě koncertů se posouvalo i vydání knihy Cesta za štěstím či dokument Karel. Onemocnění covid-19 si však nyní „dalo prázdniny“, a tak mohly všechny projekty postupně proběhnout.

Poslední dvě naplánované události jsou již zmíněné koncerty, které mají proběhnout 19. a 20. června. A protože Ivana dbá na to, aby vše ohledně Mistra bylo dokonalé, nechce žádné skandály a nepozvala Dominiku. A ta jí napsala drsný vzkaz.

Naštěstí nejsi moje máma!

Deník Aha! tento vzkaz má a zveřejnil některé jeho části. „Nepozvala jsi mě na vzpomínkový koncert na tátu! Asi jsi zapomněla, že jsem jeho dcera, a to mi nikdo neodpáře!“ stojí například ve vzkazu.

„Každý máme v životě problémy. Já jsem se s nimi poprala, ty jsi mě neprávem zavrhla a myslím, že s tvým postupem by táta nesouhlasil. Naštěstí nejsi moje máma!“ pokračuje rozčileně Dominika.

„Vnucovat se nebudu! Až budou mé mladší sestry dospělé, ráda bych s nimi o všem mluvila. Momentálně jsou pod vlivem Ivany a jejích pravd,“ vzkázala poté pro deník Aha! Dominika s tím, že si přeje, aby se koncerty povedly.

Ačkoliv na koncerty nedorazí, objeví se Dominika v České republice příští týden, protože se chystá na společný koncert kapel Helloween a Hammerfall v O2 aréně.

Jistě se tedy máme opět na co těšit, protože Dominika zatím nikdy nezklamala a vždy se objevila s nějakou „bombou“.

Zdroje: Aha!, O2 arena

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články