Dominika Gottová bojuje s návykovými látkami. Své sestře a maceše posílá z Finska nelichotivé vzkazy

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dominika gottova
Zdroj: Profimedia

Zesnulý zpěvák Karel Gott by nebyl nadšený, kdyby viděl, jak se jeho nejstarší dcera Dominika chová ke zbytku rodiny. Mnoho lidí by čekalo, že se po jeho smrti rodina spojí, ale naopak se ukazuje, že právě on byl článkem, který udržoval mezi všemi klid.

Dominika Gottová žije v současné době ve Finsku. Uvažuje ale o návratu domů do Čech, její manžel se o ni totiž nezajímá, jediné, co jí přenechal, jsou dluhy, ona tak v zemi žije bez práce a v podstatě živoří. A zdá se, že to je hlavní důvod hádek s Gottovou manželkou Ivanou.

Dominika přišla prakticky o všechno. Podle mnohých se uchýlila k užívání léků a alkoholu, a ačkoli ona sama tvrdí, že je už delší dobu čistá, celá řada lidí tomu nevěří. A to včetně její rodiny. Ta má navíc vážné důvody si myslet, že je Dominika na něčem závislá.

Otce nepřišla uctít ani na premiéru dokumentu

Když byl do kin uveden dokument Karel, který mapuje zpěvákovy poslední roky života, celá jeho rodina samozřejmě dostala pozvánky na premiéru. Nechyběla ani ta pro Dominiku Gottovou, ta ale zůstala nevyužitá, jeho nejstarší dcera totiž nedorazila.

A to i přesto, že ji ve Finsku prakticky nic nedrží. Mnoho lidí to považuje za zneuctění zpěváka a nechápe, proč Dominika nedorazila. Ona v tom má ale jasno. Nechtěla se potkat se svou macechou Ivanou a sestrou Lucií. Té už s Dominikou také přestává docházet trpělivost.

Gottova nejstarší dcera se nechala slyšet, že se Ivana nikdy nestarala o rodinný hrob v Újezdu u Svatého Kříže, i když to zesnulému Mistrovi slíbila. On sám tam prý chtěl být pohřben, ale vdova mu to nakonec nedopřála. Podle zbytku rodiny jsou ale tato slova nesmysl.

Asi jde o peníze

Pravda je nejspíš taková, že je Dominika Gottová naštvaná na Ivanu, která ji už odmítá dál financovat. Za svého života jí Karel posílal poměrně dost peněz, přece jen to byla jeho dcera a neměla zrovna v životě moc štěstí. Jenomže po jeho smrti už nedostane od rodiny ani korunu.

Je jasné, že by se měla postavit na vlastní nohy, kdyby chtěla, podaří se jí to. Ona ale místo toho kritizuje všechny okolo a holduje alkoholu. Nejvíce negativních vzkazů posílá do Čech právě Ivaně a sestře Lucii. Ta už se jí ale nezastává, a naopak je na Ivanině straně.

„S Ivanou skvěle vycházíme, voláme si a víme o všem, co děláme. Nemám zájem se s Dominikou stýkat, když vidím, co předvádí,“ svěřila se Lucie. Ta samozřejmě na premiéře dokumentu byla a do společnosti vzala i partnera a dva syny. Bohužel, Dominika své problémy s návykovými látkami zatím pravděpodobně nevyřešila a kdo ví, jak hluboko klesne v budoucnu.

Zdroj: Blesk, sip.denik.cz, ahaonline.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články