Dominika Branišová si nedokáže představit, že by do roka měla s Jágrem dítě. Teď s ním má jiné plány

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
branisova jagr
Zdroj: Nextfoto

Dominika Branišová se po boku hokejisty Jaromíra Jágra objevuje už nějaký ten pátek, vyvstávají tak otázky, jestli bude svatba nebo miminko. Dominika se dlouho držela zpět, ale teď nemá problém odpovídat na osobní dotazy.

Otevřeně promluvila nejen o dítěti, ale také o nové značce Jaromíra Jágra, které se bude nyní věnovat na plný úvazek. Vypustí tak svou pozici řidičky, protože Jágra vozí na tréninky i hokejové zápasy. Jestli se ale má věnovat jedné činnosti, musí druhou omezit.

Dominika se nejdříve držela v ústraní

Dominika si chtěla vztah s Jaromírem užívat, proto dlouho nepřiznala, že jsou spolu. Pomohl tomu také lockdown, během kterého přestala pracovat jako modelka, navíc měla zdravotní problémy a nabrala několik kilogramů. „Momentálně spolupracuji s návrhářkou Zuzanou Černou, což je příjemné,“ řekla Branišová.

Promluvila také o tom, co jí prolétlo hlavou, když viděla snímky z Jágrovy autonehody. „Kdybych dřív viděla fotky, než mi to zavolala Jardova sestra, tak bych pomýšlela na nejhorší. Ale pak mě uklidnila, že se Jardovi nic nestalo, tak jsem sedla do auta a jela pro něj,“ řekla pro Blesk.

Přiznala, že mu dlouhou dobu dělala řidičku, ale nyní si bude dávat pauzu, protože se chce věnovat jeho značce, která měla představení minulý týden. „Ano, dvě sezóny jsem ho třikrát týdně vozila na zápasy, aby se mohl soustředit, a navíc po zápase ho strašně bolely nohy.“

„Ale už ho vozit nebudu, Jarda nechce. Prý si najme řidiče, abych měla víc času na své povinnosti a víc se věnovala i nové značce JJ68 by Jaromír Jágr,“ prozradila plány modelka. Co se týče soukromí, svou budoucnost neřeší.

Nevím, co bude za týden, natož za rok, říká modelka

„My jsme oba takoví, že neplánujeme. Měla jsem to vždycky tak v životě, tak to nechávám, jak to bude. Já ani nevím, co bude příští týden, natož co bude za rok. Nedokážu na tohle odpovědět.“ Zato má jasno, co má na Jardovi nejvíce ráda.

„On je strašně hodný člověk, který by se rozdal pro druhé, někdy mi to přijde až moc, že je to na úkor sebe. A jeho humor, který zná každý. To jsou dvě věci, které mám na něm moc ráda,“ přiznala Branišová. Jágrova neteř Pavlína nedávno porodila syna Maxe, sama Dominika ho sice ještě neviděla, ale Jágr děti miluje.

A jak to vypadá s miminkem u nich? „Všichni mě do toho ženou, ale já se do toho neženu a upřímně si nedokážu představit, že bych třeba do roka měla dítě. Jak říkám, nic neplánuji, ale můj osobní pocit je takový, že je ještě čas,“ myslí si Dominika. Ani věkový rozdíl není překážkou, partnery dělí více než dvacet let.

Zdroj: Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články