Doktorka Quinnová oslavila 70 let. Představitel Sullyho jí poděkoval způsobem, který by nadchl každou ženu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Doktorka Quinnova
Zdroj: Profimedia

Je jedno, kolik let slavíte. Nejdůležitější je to, jak se cítíte. A přesně tím se řídí herec ze známého seriálu, který se stal slavným snad po celém světě. Mluvíme o seriálu Doktorka Quinnová, ve kterém se objevil i herec Joe Lando.

Joe Lando je americký herec, známý díky své roli Byrona Sullyho v televizním seriálu Doktorka Quinnová. Jeho první herecká role byla ve filmu Star Trek IV. V roce 1993 byl dokonce zařazen mezi padesát nejkrásnějších lidí na světě.

Toto jste pravděpodobně netušili

Jane Seymourová alias Doktorka Quinnová se provdala rovnou čtyřikrát. Na scéně kultovního seriálu se dala dohromady i se svým hereckým partnerem. Joe Lando, který je o deset let mladší než ona, se ihned do této hvězdy zamiloval.

„Nemohl jsem odolat kouzlu Jane. Šíleně jsem se zamiloval. Chvíli jsme byli milenci. Náš milostný příběh stál hodně,“ řekl Lando v roce 1997. A na vyjádření ohledně vztahu nečekala ani samotná Doktorka Quinnová.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jane Seymour (@janeseymour)

„Joe a já jsme si byli velmi blízcí. Znali jsme se jen dva měsíce, ale měli jsme radost z vzájemné přítomnosti. Představila jsem ho svým dětem, které věděli, že se setkáváme. Bylo však příliš brzy na to mluvit o vážném vtahu,“ řekla Jane v časopise Hello.

Během šestiletého natáčení seriálu byl jejich vztah občas tak bouřlivý, že na sebe kromě natáčení scén vůbec nemluvili. Pro herečku to byl jen letmý románek a později odešla k režisérovi Jamesi Keachovi, s nímž má dvojčata.

Bujará oslava krásné herečky

Joe se musel vypořádat s odmítnutím a v roce 1997 se oženil s Kirsten Barlow. S tou má čtyři děti a je s ní dodnes. Joe a Jane jsou ale stále skvělými přáteli a rádi společně tráví čas.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jane Seymour (@janeseymour)

Joe letos stejně jako Jane oslaví kulaté narozeniny. U příležitosti hereččiných sedmdesátých narozenin se Joe Lando rozhodl pořídit poměrně zajímavou fotografii, kterou herečka zveřejnila na svém instagramovém účtu. Na fotografii vidíme téměř nahého herce, který na svůj věk vypadá výborně.

Ihned po příspěvku skoro nahého herce se na Janině profilu objevila další fotografie, na které jsou společně s Joem na pláži v Kalifornii. U fotografie mu poděkovala za přátelství a za všechny vzpomínky, které mají za ta dlouhá léta, co se znají.

Zdroj: Swiat Seriali
Autor: Štěpán Pacík


Související články