Doktor Hanák z Ordinace přiznal slabost ke své kolegyni. Prozradíme vám, která kráska získala jeho srdce

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
radim fiala
Zdroj: Profimedia

Jako doktora Hanáka jsme ho roky mohli vídat na televizní obrazovce v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Stejně jako ostatním hercům, i Radimovi Fialovi končí s posledním dílem jedna životní etapa. Při natáčení seriálu se seznámil se spoustou zajímavých lidí. A jak nedávno vyzradil na své sociální síti Instagram, obzvlášť jedna kolegyně ho okouzlila.

Asi si říkáte, jaká z hereček z Ordinace v růžové zahradě 2 by to mohla být? Nebudeme vás dlouho napínat, Radim vyjádřil svůj obdiv k představitelce sestřičky Tien Ha Thanh Špetlíkové.

Slovy chvály na jednatřicetiletou herečku přitom rozhodně nešetřil.

Je to nad slunce jasné, řekl

„S něčím se Vám svěřím. To, že mám pro Ha Thanh Špetlíkovou slabost už od první chvíle, co jsme se potkali, je nad slunce jasné,“ uvedl svůj příspěvek, v němž zveřejnil tři společné snímky z natáčení seriálu. Jak sám napsal, vznikly v období let 2017 až 2021.

Ve svém textu zhodnotil, jak se oba za roky natáčení změnili. „Na rozdíl ode mne se má milá Ha Thanh ale vůbec nezměnila,“ napsal a přidal důvod, proč má slabost zrovna pro tuto exotickou krásku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Radim Fiala (@radim.fiala)

„Úspěšná kavárnice, nadaná divadelní scénografka, výtvarnice, herečka, cestovatelka, influencerka a taky vynikající kuchařka! Kdo by to byl řekl, do té malé holky…,“ zamyslel se herec.

Renesanční osobnost

Jde vidět, že půvabná herečka, která vlastně ani nikdy herečkou být netoužila, zanechala v hercově srdci stopu.

My se mu vůbec nedivíme. Její renesanční osobnost je vskutku obdivuhodná.

Rodačka z Hanoje žije v České republice od čtyř let, vystudovala scénografii na DAMU, etablovala se jako herečka a zvládá i chod kavárny. A to v době koronavirové určitě není zrovna jednoduchá pozice.

Uvidíme, kam její kroky povedou dál a zda se ještě po skončení Ordinace potká s Radimem na nějakém dalším projektu.

Autor: Alice Konopásková


Související články