Doktor Hanák sdílel smutné video. Fanoušci jsou zdrceni a prosí o pokračování Ordinace

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Radim Fiala
Zdroj: Profimedia

Seriál Ordinace v růžové zahradě zná snad úplně každý. Text úvodní znělky, která doprovází začátek každého dílu, zná pak i velké množství lidí, které seriál nikdy nevidělo. Ačkoliv byl tento seriál dlouho považován za nesmrtelný, jeho konec se neúprosně blíží.

Radim Fiala je český divadelní, televizní a filmový herec. Proslavil se díky rolím v seriálu Mordparta nebo Četnické humoresky, mezi jeho úplně nejznámější projekty patří role doktora Hanáka v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Smutné záběry

Již před nějakou dobou byla zveřejněna informace, kterou nesou fanoušci seriálu doopravdy těžce. Seriál, který má přes tisíc dílů, se s diváky již brzy rozloučí. Nejen fanoušci, ale i herci, kteří se v prostředí nemocnice objevovali po dlouhá léta, jsou z této informace smutní.

Radim Fiala alias doktor Hanák před nedávnem na svůj instagramový profil přidal video, u kterého se diváci chytli za srdce. Doktor Hanák se ve videu vydává do práce, natěšený zasednout do doktorského křesla, ale po malé chvíli zjišťuje nepříjemnou informaci.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Radim Fiala (@radim.fiala)

Hned po vstupu do studia Radim potkává muže z ochranky, který se diví a ptá, co herec ve studiu dělá. Radim tuto otázku nechápe, ale o chvíli později pochopí, o co jde. Ve studiu se totiž nikdo nenachází a herec si uvědomuje, že se jedná doopravdy o poslední den, kdy si zahraje roli doktora Hanáka.

Fanoušci jsou zdrceni

Pod zveřejněným videem se strhla lavina komentářů, ve kterých fanoušci prosí, aby seriál nekončil. V jednom z komentářů stojí: „Toto je strašně smutný příběh. Doufám, že to nevzdáte a budete pokračovat alespoň díly na internetu.“

Pravdou je, že velké množství lidí tímto seriálem žije a jeho konec si nedokáže představit. Pokud však fanoušci chtějí vidět své oblíbence i po skončení seriálu, mohou si již nyní zakoupit vstupenky na divadelní představení, ve kterých herci účinkují.

Nejenže tím po rozvolnění opatření podpoří kulturu a divadla, která byla dlouhou dobu zavřená, ale také se budou mít možnost podívat na talentované herce mimo nemocniční prostředí.

Zdroj: Instagram
Autor: Štěpán Pacík


Související články