Do Petry Hřebíčkové se lidi pustili kvůli volbám. Nejlepší kamarádka se jí zastala

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
petra hrebickova
Zdroj: Nextfoto

Před prvním kolem voleb se na sociálních sítích mnoho celebrit svěřovalo s tím, koho chtějí mít za prezidenta. A stejně tak i po tom druhém mnoho z nich sdílelo svůj názor. Patří mezi ně i herečka Petra Hřebíčková, která volí Petra Pavla. Její volba se ale dočkala pořádné kritiky.


Ne vždy je sdílení toho, koho podpoříme ve volbách, pochváleno. Zdá se, že si Petra Hřebíčková svým krokem získala víc nepřátel než podpůrců.

„Užijte si tu volbu volit,“ napsala a sdílela fotografii generála.

To, co se potom na jejím profilu začalo odehrávat, ale nejspíš nečekala. Nejenže s Petrou fanoušci nesouhlasí, část z nich jí dokonce vzkázala i velmi nemilá slova. Někteří navíc prý přestávají její profil sledovat.

Do týdne ve válce

Petr Pavel možná dobře vypadá, uvnitř je to ale nepoctivý člověk, který bojuje proti principům demokracie – to si myslí jeden z uživatelů instagramu. Další pak tvrdí, že pokud bude zvolen Pavel prezidentem, naše země se do týdne ocitne ve válce.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petra Hřebíčková (@petra.hrebickova)

„No to snad ne. Jste pro mě zklamáním. Přestávám vás sledovat. A to jste byla pro mě nejlepší českou herečkou,“ napsal Hřebíčkové pod příspěvek jeden z jejích teď už nejspíš bývalých fanoušků. „Tak to vypadá, že všichni herci a zpěváci volí tenhle zelený mozek,“ píše se v jiném komentáři.

„Tím, že nám dáváte najevo, koho volíte, ani nevíte, jak se dokážete vaším fanouškům zprotivit. Mate právo volit koho chcete, ale nedávejte to na sítě. Ubližujete si tím. Nejen vy, ale spousta umělců,“ myslí si pak další ze sledujících.

Kamarádka se jí zastala

Pod příspěvkem Hřebíčkové se objevila velká spousta nemilých slov, její kamarádka, herečka Kristýna Frejová se proto rozhodla zakročit. Těm, kteří mají s Petrou problém, vzkázala, aby se uklidnili a nechali si své názory raději pro sebe.

„Urážíte tady mojí nejlepší kamarádku za to, že měla ty koule, na rozdíl od většiny z vás, napsat svůj názor do éteru. Pokud teda kur*a víte, co to je éter. Nikomu z vás neřekla ani neradila, koho máte volit vy. Ty vaše odporné komentáře jsou opravdu k blití. Je mi vás líto,“ napsala.

Kromě ní pak také několik fanoušků připsalo, že oni proti názoru Hřebíčkové nic nemají, ačkoli jejich volba bude nejspíš nakonec jiná. Ve výsledku ale bohužel pro herečku negativní komentáře vynikají pod snímkem Petra Pavla nejvíce a zdá se, že o mnoho fanoušků přišla i přes zastání své kamarádky.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články