Dita z Ulice se pochlubila fotkou s partnerem. Tím je o 26 let starší známý producent

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Fialova Vendula
Zdroj: Nextfoto

Herečka Vendula Fialová, kterou mohou diváci znát coby Ditu z Ulice, už nějakou dobu randí s producentem Leškem Wronkou. Nedávno se na svém instagramu pochlubila jejich společnou fotografií, kde je vidět, jak moc jim to společně sluší. Herečka navíc nedávno prozradila, že to v jejich vztahu vzali pěkně hopem.

Vendula Fialová je známá herečka. Kromě seriálu Ulice ji diváci mohou vidět například v Divadle pod Palmovkou či v Divadle Kalich.

Randí se známým producentem

Sympatická blondýnka se nedávno na svém instagramu pochlubila, že si vyrazila do O2 Areny na koncert kapely Mirai. Na zajímavé akci ale rozhodně nebyla sama.

Společnost jí během hudebního zážitku dělal její nový partner. Tím není nikdo jiný než objevitel a dlouholetý manager Ewy Farny Lešek Wroka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vendula Fialová (@vendula_fialova)

Od roku 2016 už Farnou nezastupuje

S ním slavná zpěvačka pracovala už od svých dvanácti let, kdy svou hvězdnou kariéru odstartovala. Po deseti letech se ale rozhodla svůj management změnit.

„Obě strany jsme dospěly k tomu, že chceme každý jinam a máme každý jinou představu o tom, kam by to mělo směřovat,“ vysvětlila tehdy Farna pro iDNES.

Bylo to rychlé

O svém novém vztahu promluvil Wronka pro deník Super loni v únoru. „Dlouholetá kamarádka mi dala tip, sešli jsme se, chodili jsme na procházky, pak dali kafe doma a bylo to. Už spolu žijeme, je to velmi čerstvé,“ pochlubil se.

V podobném duchu vztah popsala i sama Vendula. I podle ní to byla celkem „rychlovka“. „To je asi moje nejrychlejší stěhování k partnerovi v životě,“ svěřila se se smíchem deníku Blesk.

Vztah jim ale zřejmě klape. A to i přes to, že je herečka o téměř 27 let mladší než Wronka. „My se tak pracovně podporujeme a společně sportujeme, ať už na kole, nebo chodíme na badminton,“ popsala zamilovaně.

Zdroj: Instagram, Blesk, Super, iDNES

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články