Diana Kobzanová ukázala vysmáté dcery a poděkovala svým sledujícím. Podařilo se jim sehnat podporu pro nemocného chlapce

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Kobzanova Frolik
Zdroj: Nextfoto

Diana Kobzanová nedávno oslavila 40. narozeniny, a to je takový dobrý milník po rekapitulaci jejího života. Byla první Miss ČR, která přišla o titul za porušení pravidel soutěže. Dokonce musela jít k soudu. Tento skandál však její kariéru neovlivnil, a my tak mohli sledovat, jak se z nezkrotné modelky a moderátorky stává maminka dvou dětí.

V dubnu roku 2001 se Kobzanová stala vítězkou soutěže Miss České republiky. Okouzlená porota byla tehdy nadšená z její bezprostřednosti. Její míry 90–62–92 pak rozhodly o vítězství. O pár let později ale korunku musela vrátit.

Přišla o titul Miss ČR

Podmínky soutěže jsou pevně nastavené a s titulem vítězky obdržely i nějaké povinnosti.

A právě to se stalo modelce osudným. Porušila totiž jedno z pravidel a přišla o korunku. V roce 2003 nafotila sérii nahých fotografií pro časopis Leo.

Tehdejší ředitel Miss ČR Miloslav Zapletal zuřil a kromě omluvy prý požadoval i vyplatit odškodnění za zkažení pověsti soutěže. Soud však jeho nárokům nevyhověl.

Korunku vracela symbolicky, protože ji po výhře věnovala do dražby. Přišla však o získaný titul. Jako důvod, proč fotografie nafotila, uvedla velkou finanční odměnu.

Naštěstí ju tento skandál nijak nepoznamenal a její kariéra i nadále rozkvétala. Stala se dvorní modelkou návrhářky Beaty Rajské. Byla spolumoderátorkou reality show VyVolení, moderovala na Frekvenci 1, a dokonce vedla i svůj vlastní pořad Drzá Diana.

Nakonec se usadila a s hokejovým útočníkem Michalem Frolíkem má dvě dcery – Ellu a Lily. Po delší době dokonce sdílela jejich fotografie na svém instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Diana Kobzanova (@dianakobzanka)

Cizí neštěstí ji nenechává klidnou

Mnozí ji mají za namyšlenou modelku, ve skutečnosti má však Diana velké srdce a ráda pomáhá tam, kde je to třeba.

Naposledy vytvořila sbírku pro chlapečka jménem Davídek, jehož příběh na svém instagramu sdílela.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Diana Kobzanova (@dianakobzanka)

Davídek se narodil předčasně a přinesl si do života mnoho výzev ve formě několika diagnóz. Kvůli své nemoci nemůže normálně jíst a přijímá stravu přes trubičku. Jenže ne všechnu stravu snese.

Diana rodině pomohla sehnat stravu z USA. Ta malému Davídkovi vyhovuje, ale je velmi drahá. Rodina se snaží výdaje utáhnout, ale není to jednoduché. A tak Diana vyzvala své sledující, aby přispěli na transparentní účet rodiny.

A sledující přispěli a vybrali neuvěřitelných 200 tisíc korun, což modelka sdělila v příspěvku u fotek dcer s poděkováním.

Zdroj: Instagram, iDNES, Šíp

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články