Devítiletá dcera Pavly Vitázkové se léčí s cukrovkou. Sedmkrát denně si musí píchat inzulín

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Pavla Vitazkova
Zdroj: Nextfoto

Herečka Pavla Vitázková byla se svým manželem Dušanem přes 18 let. Nedávno ale sama potvrdila, že jejich vztah skončil a čeká je rozvod. Uvedla, že spolu už nežijí dva roky, rozešli se ale v dobrém duchu.


„On bude navždy můj muž života, já jeho žena života, ale přeji nám, abychom v životě ještě něco zažili, a nejenom v partnerském životě. Je dobré věci zažívat zase jinak, je to druh nové svobody, seberealizace a sebevyjádření,“ řekla Vitázková pro Blesk.

S Dušanem Vitázkem, který je také hercem, mají dvě dcery. Už kvůli nim se prý pár pokouší zůstat přáteli. Nemají navíc žádný důvod k tomu, aby to bylo jinak.

Život jde dál

V manželství spolu byli 16 let. Nemají žádný velký důvod k rozchodu, ani jeden nemá nového partnera, nehádají se. Podle Vitázkové to není nic konkrétního, jednoduše už jenom cítí, že k sobě nepatří.

„Je to ve velké lásce, ve velké úctě a není tam žádný velký důvod. Ani jeden nemáme nového partnera. Život jde dál, ale vztahy nejdou zakonzervovat, nic není se zárukou, nic není nadosmrti..,“ nechala se slyšet.

Dcera bojuje s nemocí

Pavla by podle svých slov ráda cestovala. Chtěla by navštívit třeba Vietnam. Jenomže v současné době se musí soustředit především na děti. Její mladší dceři Barunce nedávno lékaři diagnostikovali diabetes.

„Je velká bojovnice, zvládá to, i když si musí sedmkrát denně píchat inzulín,“ cituje slova starostlivé maminky iDNES. Pro celou rodinu byla prý diagnostika diabetu u devítileté dívky šokem. Nedá se s tím ale nic dělat a všichni se s tím museli smířit.

„Je to autoimunitní onemocnění, které vypne celou slinivku břišní, je složité to vysvětlit, ale prostě se inzulín sám netvoří a musí se dodávat uměle. Takže to zatím vypadá na celoživotní boj,“ dodává herečka.

Zdroj: iDNES, Super, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články