Děti se za Marka Němce prý občas stydí. Proto vzal roli fotbalového trenéra a doufá, že to bude jiné

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Marek Nemec
Zdroj: Nextfoto

Marka Němce proslavily především seriály Modrý kód, Sestřičky a 1. mise. V současné chvíli se také objevuje v ZOO. Nedávno se k tomu všemu rozhodl vzít roli v seriálu Malá velká liga. A to především kvůli svým dětem.

K fotbalu prý nikdy příliš netíhl. Přesto si teď zahraje fotbalistu, který učí hrát na základní škole fotbal netalentované malé děti.

„S dětmi, hlavně svými, nějaké zkušenosti mám, pedagogický talent snad taky, to se prověřilo na DAMU, tak jsem do toho šel a doufal, že je něco naučím,“ svěřil se v rozhovoru pro Deník.

Roli vzal kvůli dětem

Marek Němec má dvě děti, Matěje a Rózu. Těm je dnes 11 a 6 let, takže to s nimi není snadné. A podle všeho se za tatínka někdy také pořádně stydí. On ale doufá, že v novém seriálu tomu tak nebude.

Marek Nemec deti a pritelkyne

Zdroj: Profimedia

„Nedávno jsem se s dětmi zrovna potácel někde v JumpAreně a už to není nadšené: ‚Jééé, tati, ty umíš salto!‘ Už je to: ‚Ježiš, tati, prosím tě, nedělej to!‘“ směje se herec.

Své děti Němec miluje a podle všeho vychází velmi dobře i s jeho novou partnerkou. S manželkou a maminkou dětí se herec rozvedl v roce 2021, připomíná Šíp.

Čas na děti si najde vždy

Marek je pracovně poměrně hodně vytížený, na své děti má ale času vždy dostatek. „Snažím se ho mít tolik, kolik bych sám chtěl, ale děti jsou ve věku, kdy potřebují omezený čas s tím rodičem a potřebují ho mít s někým jiným, což mě trochu léčí z toho, že někdy té práce mám hodně,“ cituje jeho slova Extra.

Němec doplňuje, že jeho syn je tak trochu v pubertě už od tří let. Někdy to s ním proto není lehké. Zatímco Rozárka tatínkovi často připomíná, že ho má ráda a je takový objímací typ, Matěj prý nemá problém mu dát pěstí do břicha.

„Samozřejmě ze srandy,“ doplňuje jeho tatínek smířlivě. Obecně si ale herec všímá, že teď mají děti více energie. On sám se tak snaží věnovat jim naplno, aby ji společně nějakým způsobem vybili.

Zdroj: Deník, Extra, Šíp, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články