Děti Nikol Leitgeb ukazují světu pozitivní energii. Tentokrát donutil fanoušky k úsměvu Mauglí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
nikol leitgeb
Zdroj: Profimedia

Děti Nikol Leitgeb rozdávají radost. A to nejen své rodině, ale úplně každému, kdo se na ně podívá. U staršího Mathiase se tomu lidé nikdy nedivili. Jeho veselý úsměv mu vysloužil přezdívku Radovan. Mladší Tobias, známý jako Mauglí, se ale nesměje o nic méně.

Na sociálních sítích se Leitgeb se svými dětmi chlubí poměrně často. Uvědomuje si, že jsou chlapci roztomilí a zaslouží si tak obdiv jejích fanoušků. Oba jsou to navíc po mamince mladí komedianti, takže příspěvky s nimi nikdy nejsou nudné.

Ve videích dělají vtipné obličeje, tancují, ukazují, že jsou pěkní rošťáci. A i když je mladšímu chlapci sotva rok a půl, jeho úsměv vydá za deset a každý, kdo se na něj jen chvíli dívá, má tendenci se usmívat. A s posledním videem, které Nikol zveřejnila, to platí dvojnásob.

Chlapec s dobrou náladou

„Baby keep smiling,“ zanotovala herečka písničku, kterou použila jako podehrávku ke krátkému klipu. Na něm je malý Mauglí zachycen v několika momentech, při kterých se usmívá a má očividně radost ze života.

Na jednom záběru se kolíbá po chodbě a úsměv má od ucha k uchu, na dalším rozdává svým sympatickým pohledem radost z gauče v obývacím pokoji. Je vidět, že o dobrou náladu chlapec rozhodně nemá nouzi. A jeho rodina díky němu také ne.

Nikol si uvědomuje, že takového smíška si nemůže nechat jen pro sebe, proto se o jeho radost podělila s fanoušky. Doufá, že i jim Tobias rozradostní den jako to dennodenně dělá svým rodičům.

Fanouškům zlepšuje náladu

Tobias i Mathias jsou děti plné pozitivní energie a dobré nálady. Když je tak některým lidem smutno, zajdou si na instagram Nikol Leitgeb a pustí si jejich krátká videa.

„Koukám na to a na konci si uvědomím, že se směju taky,“ napsala k roztomilému videu jedna fanynka. Další se přiznává: „Kdysi jsem si ukládala videa s Radovanem a pouštěla si je, když mi bylo úzko. Dneska si uložím i tady Mauglího.“

Pro Nikol musí být potěšením slyšet, že její děti dělají radost lidem kolem ní, ale i fanouškům, které nezná osobně. Každá maminka by si jistě přála tak roztomilé a usměvavé děti, jako jsou tihle dva.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články