Denisa Nesvačilová se ukázala na premiéře s Petrem Kolečkem. Ten nadšením neoplýval

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
denisa nesvacilova
Zdroj: Nextfoto

Jejich vztah se provalil teprve nedávno. Společně se nyní objevili na premiéře muzikálu Biograf láska, kde měla Denisa zpívat. Ani jeden z nich ale nebyl nadšený z přítomných médií.


Nesvačilová se na premiéru několik týdnů pečlivě připravovala, ale nakonec bohužel přišla o hlas. Na muzikálu se ale objevila alespoň v roli diváka. A s sebou vzala svého nového přítele, režiséra Petra Kolečka. Ten přitom žil s modelkou Anetou Vignerovou.

Nesvačilová se vyhýbala rozhovorům

Denisa Nesvačilová je novou partnerkou Petra Kolečka, ale jich vztah doprovázely články, ve kterých se uvádělo, že Kolečko svou přítelkyni Anetu Vignerovou podváděl. Spolu přitom mají malého syna.

Aneta už si buduje nové bydlení a chce na to nejhorší zapomenout. Nikdy ale Kolečkovi neodpustí křivdu, které se dopustil. On přitom tvrdí, že jejich vztah již dlouhodobě nefungoval, a tak byl rozchod jasným řešením.

Že by svou přítelkyni podváděl, ale odmítá potvrdit. „Soužití muže a ženy je problematické, obzvlášť u takových osobností, jako jsem já a Aneta. Už delší dobu to bylo opravdu problematické a rozchod byl na spadnutí. Ani jeden jsme v tom vztahu nebyli šťastní,“ řekl Kolečko pro Blesk.

Vignerová bere nevěru jako ránu pod pás

Nesvačilová prolomila hradbu mlčení a pro média se vyjádřila ke svému novému vztahu. Že se společně objevili ve společnosti, se ale ani jednomu z nich nelíbilo. „Nechtělo se mi to absolvovat, ale jsme tady kvůli premiéře,“ řekla pro super.cz krásná zrzka.

„Myslím si, že už je zbytečné říkat cokoli dalšího. Píše se spousta polopravd a nepravd. Je důležité, že my a naši blízcí víme, jak to bylo. A vzhledem k tomu, že má Petr tři děti, kterých se to může dotýkat, nerada bych se k tomu vyjadřovala,“ dodala.

Vignerová se od Kolečka odstěhovala a nyní buduje nový domov, který bude sdílet jen se synem. „Nechci už řešit, co se stalo. Potřebuji tu vychovávat dítě a soustředit se na to, abychom měli zařízené bydlení,“ řekla pro eXtra.cz.

Zdroj: Super, eXtra, Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články