Denisa Grossová v odvážném modelu prozradila, s kým tvoří ikonické duo

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
denisa grossova
Zdroj: Profimedia

Každý z nás máme někoho nebo něco, bez čeho nedokážeme žít. I slavné osobnosti mají své slabiny a s jednou z nich se pochlubila na Instagramu i muzikálová zpěvačka Denisa Grossová. Umělkyně, kterou sleduje přes 15 tisíc lidí, zveřejnila na sociální síti všeříkající fotku.

Podle všeho potřebuje Grossová pořádně nakopnout, aby s ní vůbec něco bylo. A k tomu jí pomáhá každé ráno šálek čerstvé kávy. Ačkoli pro mnoho z nás je tento nápoj důležitým, jen málokdo by ho asi označil za něco, bez čeho se nedá žít.

Grossová to má ale jinak. Na fotkách, které působí téměř až zamilovaně, ukázala, jak moc pro ni šálek kávy znamená. Do popisku pak připsala jen: „Já + kafe = ICONIC DUO.“

Tři stejné fotky

Grossová na svém Instagramu zveřejnila v jednom příspěvku o kávě celkem tři fotky. Všechny jsou ale téměř totožné. Na té první drží hrnek, na druhé si ho přikládá k ústům a i třetí fotka je velmi podobná, jenom s černobílým efektem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Denisa Grossová (@denisagrossova)

Na všech snímcích má zpěvačka zavřené oči a sedí na podlaze ve svůdné póze jen v kalhotkách a košili. Její láska ke kávě tedy z fotografií doslova čiší. Příspěvek si kupodivu získal velmi rychle přes 500 srdíček.

Mnoho fanoušků navíc Denise věnovalo nějaký ten milý komentář a je vidět, že s jejím nadšením z kofeinového nápoje celá řada lidí souhlasí. Ačkoli asi jen málokdo mu při pití věnuje tolik snahy zapózovat na sexy fotkách, aby měl nějaký ten příspěvek na sociální sítě.

Luxusní, kouzelná a úžasná

Velká řada fanoušků s chválou nešetří. Zatímco někteří se drží celkem na uzdě a Denisu chválí srdíčky, jiní se nebojí popsat ji mnoha lichotivými výrazy. Zpěvačka si tak o sobě může přečíst, že je kráska, která sdílí vždy luxusní fotky, že jí to sluší a že je jednoduše dokonalá.

Je vidět, že k tomu, aby zaujala, jí stačí málo. Z některých komentářů se dá téměř vyčíst, že sledující pomalu na hrneček s kávou žárlí. Milé komentáře přitom věnují umělkyni muži i ženy a je jasné, že s takovou podporou brzy zase nějakou originální fotku přidá.

Celkově má Denisa na svém Instagramu přes 250 příspěvků a většina z nich je neméně oblíbená. Je vidět, že na sociálních sítích se Grossová neztratí a její sledující se už teď těší, jakou úžasnou novinkou ze svého života je potěší příště.

Zdroj: Instagram 

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články