Denisa Grossová provokuje fotkami z pláže. Ukážeme vám, jaké dechberoucí snímky pořídila

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Denisa Grossova
Zdroj: Profimedia

Poslední dobou jsou možnosti cestování omezené. Bez negativního testu se nepodíváte ani do našich sousedních států, zpět domů vás bez testu také nepustí. Pokud pro vás akceptování více pravidel není problém, můžete si užít prázdné pláže. A přesně ty si užívá kráska ze známé české rodiny.

Denisa Grossová je dcerou dnes již zesnulého ministra vnitra a bývalého premiéra Stanislava Grosse. Objevuje se na divadelních prknech a v minulosti se opakovaně stala mistryní stepu u nás i v zahraniční. Stejně tak jako její sestra Natálie Grossová, která je známou českou muzikálovou herečkou.

Dovolená na luxusním místě

Denisa je velice vášnivá cestovatelka. Snímky z dovolených se to na jejím instagramovém účtu jen hemží. Už po několikáté se vydala na krásné místo s průzračným oceánem a krásnými . Tím místem je Zanzibar.

Do resortu vyrazila se svou matkou Šárkou a dcerou Natálií. Hned od jejich příjezdu se mohou fanoušci radovat nad krásnými fotkami, na kterých se Denisa ukázala v plné parádě. Ze začátku dovolené přidávala fotky z pláže v zajímavých outfitech.

Na jednom snímku to však vypadá, že na oblečení dočista zapomněla a že sedí na vyhřátém písku v celé své kráse. Ke snímku dodala: „Uzdravování je o přijímání toho, co se stalo, ne o zapomínání na bolest.“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Denisa Grossová (@denisagrossova)

Opak je ale pravdou. Na dalším snímku jde vidět, že plavky má, jenom se nechala vyfotit tak, aby to vypadalo, že nikoliv.

Pravděpodobně tak i na dovolené pečuje o svou duši. Pobyt na slunci a meditace může být skvělým pomocníkem při stresu. A zrovna Zanzibar je tím nejlepším místem pro nejrůznější rituály.

Příjemné setkání na ostrově

Rodinka se na ostrově setkala i s další známou českou herečkou. Denisa přidala příspěvek, na kterém si společně s Michaelou Noskovou užívají večeři v teplém podnebí. Michaela je česká muzikálová a sólová zpěvačka.

Denisa se také v poslední době prezentuje na sociální síti Tik Tok. Videa, které přidává, jsou doslova k popukání. Ani na dovolené nezapomněla natočit video, proto neváhejte a běžte se podívat, co pro své fanoušky vymyslela.

Dámy si podle příspěvků dovolenou na krásném ostrově doslova užívají. Sestra Denisy si například nechala udělat modrý copánek, který vypadá skvěle. A kdo ví, třeba se i Denisa brzy pochlubí nějakou změnou.

Autor: Štěpán Pacík


Související články