Denisa Grossová popsala, jak by měl vypadat její vysněný muž. Ve Varech trávila čas s mladým hudebníkem

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Natalie Grossova
Zdroj: Profimedia

Denisa Grossová zatím nemá v soukromém životě moc velké štěstí. Před dvěma lety byla sice zasnoubená, ale místo svatby přišel rozchod. Ani další vztah jí nevyšel, a tak je nyní volná a prozradila, jaký by měl její nový partner být.

Splňuje tato kritéria mladý hudebník Milan Peroutka, se kterým se procházela jeden večer ve Varech na festivalu?

Pan Dokonalý dle Denisy

Starší dcera zesnulého expremiéra Stanislava Grosse a starší sestra známější Natálky Grossové se drží spíše v pozadí. Ale rozhodně to neznamená, že by žila ve stínu své slavnější sestry. Sama se angažuje v umělecké sféře, jen o ní není tolik slyšet.

Zvládá však mnoho aktivit! Je muzikálovou zpěvačkou, tanečnicí, ale i fotografkou.

V 19 letech se zasnoubila se svým tehdejším partnerem, ale pár měsíců na to přišel rozchod. Ani další vztah jí nevydržel, a tak se nabízí otázka, jakého muže tato krásná talentovaná dívka vlastně hledá.

„Nejsem povrchní člověk, pro mě je nejdůležitější charisma. Musí mít perfektní humor a být chytrý, mám velmi ráda inteligentní lidi a zároveň ty, kteří si ze sebe umí udělat legraci. Takové spojení je podle mě ideální,“ popsala pro Extra svého vysněného partnera.

Zatím prý však nikoho nehledá a soustředí se na sebe. „Teď si užívám to období, kdy se poprvé v životě soustředím sama na sebe. Nechci, aby to vyznělo sobecky, ale soustředím se na svou tvorbu, cestování, kamarády. A myslím si, že potrvá třeba ještě rok, než se otevřu další možnosti někoho si najít,“ dodává.

Jak bylo ale vidět ve Varech, zároveň se nebrání mužské společnosti.

Peroutka řádil ve Varech

Milan Peroutka ukázal přítomným ve Varech, jak se paří! Pařil s několika kamarádkami, flirtoval s místními dámami, a nakonec šel po jedné z akcí na hotel rovnou se dvěma. A jednou z nich byla právě Denisa!

Nutno podotknout, že Milanovi přítomnost fotografů a redaktorů médií vůbec nevadila a naopak si s nimi i povídal. Po prvním večírku pak pro Expres uvedl, že má koncert a musí tedy odjet.

Ve středu se však na festival vrátil ve velkém stylu a hned byl opět obklopen krásnými ženami. V ranních hodinách pak podnik opustil, ale nebyl sám.

Doprovod na hotel mu dělaly dvě ženy. Jednou z nich byla neznámá dívka, se kterou Milan propařil obě noci. Na kolonádě se k nim poté připojila i Denisa a vydali se společně do hotelu.

Tak uvidíme, jak dlouho tato krásná dívka zůstane sama. Společenský život si totiž očividně užívá.

Zdroje: Extra, Expres

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články