Denis Lacho ze SuperStar stvrdil vztah s partnerkou synem. V srpnu bude malému Lucasovi rok

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Denis Lacho
Zdroj: Profimedia

Když se v roce 2009 účastnil soutěže Česko Slovenská SuperStar, fanynky po něm šílely. Sympatický mladík Denis Lacho se dostal mezi TOP 10 zpěváků a se svým ojedinělým hlasem byl od začátku výjimečný. Dnes se o něm přesto téměř nemluví.

Denis se stále věnuje hudbě. Má na svém kontě několik klipů a často také předvádí fanouškům covery, není o něm ale slyšet tolik jako o některých jiných soutěžících z tehdejší řady SuperStar. Co dnes Denis vlastně kromě hudby dělá?

Už nějaký čas je tatínkem

Byl idolem pro mnoho mladých dívek. Nakonec si ale jeho srdce získala jen jediná, se kterou žije dodnes.

Denis má spokojený vztah, a ten nedávno dokonce s partnerkou stvrdili synkem.

S jeho narozením se hudebník loni v srpnu pochlubil na svém instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Denis Lacho (@dennislacho)

„16. 8. 2022. Lucas. Bože, děkuji ti. Synku můj, chci, abys věděl, že máš tu nejstatečnější a nejúžasnější maminku,“ napsal tehdy Lacho na sociální síti. Pod příspěvkem se ihned začaly objevovat gratulace.

Věnuje se muzice

Kromě rodinných známých a Denisových přátel se ozvali také někteří soutěžící, se kterými před lety účinkoval v soutěži. Nechyběla ani gratulace od Moniky Bagárové, se kterou i po SuperStar několikrát Lacho spolupracoval.

Před šesti lety spolu například natočili klip k písničce Princess of the magic land. Denis nyní nahrává písničky především v angličtině, kromě těch vlastních se občas i na svých sociálních sítích pochlubí nějakou tou předělávkou.

Naposledy to byl cover k písničce I’m Still Little Bit Yours od umělce JB Saxe. Tehdy sledující zalitovali, že není Denis o něco slavnější. „Máš moc krásný hlas, je škoda, že tě není slyšet v rádiu tak často jako jiné,“ vzkázala mu například uživatelka quaidy14.

„Z tvého úžasného hlasu mám husí kůži,“ píše pod snímkem paní Zuzana. Fanoušků má Denis spoustu. Ačkoli tak nepatří k nejslavnějším umělcům, své publikum si vždy najde. A i proto ho i nadále baví se hudbě věnovat naplno. Tedy samozřejmě hned po otcovství.

Zdroj: Instagram, Plus 7 dni, YouTube

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články