Dempsey a Makepeacová: Při natáčení seriálu přeskočila mezi herci přeskočila jiskra. Glynis Barber a Michael Brandon jsou dodnes spolu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Dempsey a Makepeaceova
Zdroj: Profimedia

Dempsey a Makepeacová je britský televizní seriál z roku 1985. Jeho hlavní představitele, Glynis Barber a Michaela Brandona, si mnoho z nás pamatuje dodnes. Herci se po letech výrazně změnili, jedna věc ale zůstává stejná. Jiskra, která mezi nimi tehdy přeskočila, nikdy neuhasla.

Glynis Barber je dnes 68 let a je stále herecky aktivní. Přesto bude ale pro mnoho lidí napořád především seržantkou Harriet Makepeaceovou. O 10 let starší Michael Brandon se zase nezapomenutelně zapsal do povědomí fanoušků jako poručík James Dempsey.

Nejprve to na lásku nevypadalo

Během natáčení seriálu se mezi herci objevila chemie, které tvůrci snímku rozhodně využili naplno. Ukázalo se ale, že nejde pouze o skvělé herecké výkony. Barber a Brandon si padli do oka a v roce 1989 se vzali. O tři roky později se jim narodil syn.

Přitom na úplném začátku to na velkou lásku nevypadalo. „Byla jsem tou dobou zadaná a domů chodila s tím, že mám úplně šíleného kolegu, se kterým nevím, jestli vůbec zvládnu pracovat. Byl to typický hlučný a ukřičený Američan, přesně, jak jsem se obávala,“ cituje server Lifee představitelku Makepeaceové.

Glynis Barber Michael Brandon

Zdroj: Profimedia

Brandon později doplnil, že to on musel udělat první krok. Atraktivní herečka se mu líbila od začátku, byla ale podle jeho slov jako ledová královna a dlouho odolávala. Nakonec se však ze seriálové dvojice stal pár a jejich manželství vydrželo už 35 let.

Občas si lezou na nervy

Když Glynis Barber otěhotněla, ráda nebyla. Děti totiž původně nechtěla. Její muž byl ale nadšený. Během pár týdnů si však i ona uvědomila, že založení rodiny je něco, co společně se svým partnerem zvládne a co jí změní život k lepšímu.

V současné době jsou spolu oba herci spokojení. Barber se věnuje zdravému životnímu stylu, sportuje a pokouší se k tomu samému přesvědčit i svého muže. Oba ale přiznávají, že někdy se i pohádají a jako každý normální pár si sem tam lezou na nervy.

Zdroj: TV Guru, Extra, Super, Lifee, Plus

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články