Demi Lovato přesvědčuje fanoušky, že viděla UFO a že výraz „mimozemšťan“ by mohl mimozemskou civilizaci urazit

od Soňa Jiroutová
< 1 minuta čtení
Demi Lovato
Zdroj: lev radin / Shutterstock.com

Zpěvačka Demi Lovato sdílela na svém instagramu svůj zážitek z pozorování oblohy. Prý totiž viděla UFO. Její fanoušci se tomuto příspěvku moc nedivili, protože o víře v mimozemský život mluvila již dříve.

Bývalá hvězda Disney Channel, herečka, zpěvačka a také velká milovnice mimozemského života. To je Demi Lovato.

Mimozemšťan je hanlivé označení

Zpěvačka o přesvědčení, že mimozemský život existuje, mluvila již dříve. Server Unilad například připomíná, že zpěvačka prosazovala, aby se přestal používat pojem mimozemšťan. Dle ní toto označení může být pro mimozemskou civilizaci urážlivý.

Dokonce se svou vášeň rozhodla spojit se svým herectvím a v roce 2021 natočila společně se sestrou Dallas a kamarádem Matthewem čtyřdílnou sérii, která měla odhalit „pravdu o fenoménech UFO“. Velký úspěch však tento počin neměl a setkal se spíše s kritikou.

V show Kelly Clarkson pak Demi přiznala, že nikdy žádného mimozemšťana neviděla, ale měla zvláštní sen, ve kterém s ní v místnosti byly další tři osoby.

Tyto osoby jí nabídly, zda chce vidět svou planetu, a poté ji vzali na cestu do vesmíru. Jako únos to prý ale neoznačuje, byla to spíše astrální projekce.

Objekty byly nejspíše letouny

„Včera v noci jsem viděla UFO,“ napsala do stories na svém instagramu Lovato a dodala, že se stále dívá na oblohu.

K příspěvku pak dodala několik fotografií, na kterých je neidentifikovatelný objekt na obloze nad kalifornskou pouští poblíž Palm Springs.

Na fotkách dala objekt, o kterém mluví, do kruhu, aby jejích 156 milionů sledujících vědělo, o čem mluví.

Jak však upozorňuje server Daily Mail, oblast, ve které fotografie vznikly, se nachází blízko Edwardsovy letecké základny.

Podle instagramové stránky této letecké základny piloti tento den v oblasti prováděli testy F-22 Raptor a také testy tankování ve vzduchu.

Zdroje: Unilad, Daily Mail, Daily Star, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články