Debbi řekla příteli své „ano“ i přesto, že netrefil velikost prstenu. Promluvila i o termínu svatby

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
debbi
Zdroj: Profimedia

Když muž nakupuje pro svou partnerku, často se stává, že si neví rady s její velikostí. A to nejen u kalhot nebo triček. Jak se ukázalo, i u slavných párů se tyto problémy občas objeví a důkazem je zpěvačka Debbie. Při zásnubách jí totiž partner málem navlékl opravdu obří zásnubní prstýnek.

Debbie s partnerem v současné době bydlí u kamarádů. Podle její slov vedou tak trochu kolejní život. Jejich byt se totiž rekonstruuje, to jim ale nebrání v tom, aby si spolu mohli užívat života. A dokonce ani zásnubám fakt, že nemají ještě hotové vlastní bydlení, nijak nepřekážel.

„Ujali se nás, abychom měli kde spinkat. Máme tam u nich takový pokojíček. Takže se teď trošku vracíme do studentských let – takový kolejní život,“ usmívá se čerstvě zasnoubená Debbie. Ačkoli omezené bydlení zásnuby nepokazilo, jedna drobnost málem všechno zničit mohla.

Potkali se při koroně

Mnoho lidí si myslí, že koronavirová doba lidem spíše brání v tom setkávat se s novými lidmi. U Debbie to tak ale nebylo, s partnerem se seznámila právě v době pandemie. V pořadu Showtime prozradila zpěvačka nejen to, ale také svou reakci na žádost o ruku.

„Byla jsem velmi překvapená, opravdu jsem to nečekala. Ale bylo to strašně romantické,“ svěřila se. A to i přesto, že prstýnek jí ten večer partner nenavlékl. Podle Blesku totiž vsadil na velikost prstýnku, který našel u své přítelkyně ve šperkovnici. Tím ale trochu přestřelil.

„Našel prstýnek, o němž si myslel, že ho nosím na prsteníčku, a s ním šel do klenotnictví. Tam mu ale sdělili, že se jedná o velikost 57, což je obrovský prstýnek,“ svěřila se zpěvačka. „Já ale myslím, že jsem ho tak v patnácti dostala od kámošky a nosila ho na palci,“ dodala s úsměvem.

Zachránili ho klenotníci

Když šel muž vybírat prstýnek do klenotnictví, prodavačům hned došlo, že prstýnek, který jim ukázal jako vzor, je příliš velký. Začali ho tak přemlouvat, aby koupil raději nějaký menší s tím, že se dá později jeho velikost upravit. Nakonec tak souhlasil.

Když pak večer svou dívku požádal o ruku a nastala situace, kdy jí měl prsten nasadit, přiznal se, že jí tak úplně nejspíš nebude. A celý příběh své milé převyprávěl. Ta se smíchem, ale zároveň s obrovskou radostí z jeho žádosti přijala i bez prstenu.

„Rádi bychom to stihli ještě letos v pozdním létě,“ svěřila se Debbie k termínu svatby. Více podrobností ale prozatím neprozradila. Bude nejspíš záležet na celé řadě okolností a především také na tom, jak se budou měnit pandemická opatření.

Zdroj: Showtime, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články