Debbi je někdy přísná macecha. Zda bude mít vlastní děti, zůstává otázkou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Debbi
Zdroj: Profimedia

Deborah Pchálkovou zná svět spíše jako zpěvačku Debbi. Kdysi se účastnila SuperStar, dnes vystupuje na velkých pódiích. Kromě své kariéry se ale také věnuje třem dětem. I když ani jedno z nich není její vlastní.

V loňském roce se zpěvačka provdala. Získala tak velkou rodinu. Partner Tomáš už se totiž staral o tři malé děti z předchozího vztahu.

Sama se matkou stát zatím nechce

Debbi je 30 let a mnoho lidí by tak čekalo, že bude uvažovat o založení vlastní rodiny. Do toho se ale ona nijak nehrne.

„Přiznám se, že jsem zatím úplně mimo tohle téma, protože manžel má už tři děti a ještě jsou ve věku, kdy jsou celkem náročné, takže je to zatím taková nejlepší antikoncepce,“ svěřila se se smíchem pro Extra.

Její muž by si prý přál čtvrté dítě, Debbi ale tvrdí, že ještě nějaký ten čas má rozhodně smůlu. Zároveň ale nezavrhuje, že k tomu někdy dojde.

„Je to změna. Z nuly na tři. Obrovská změna. Někdy je to víc záživné, někdy méně. Jsou malé. Holkám je 3 a 5 a nejstarší má skoro 11. Jsou strašně rychlé, i to tříleté dítě je tak rychlé, že to není možné,“ citoval loni v listopadu zpěvaččina slova server Prima Ženy.

Někdy je na ně přísnější než sám otec

Navázat s dětmi vztah pro Debbi až takový problém nebyl. Se všemi třemi prý skvěle vychází. Je podle ní ale důležité nastavit si nějaké hranice.

„Výhodou bylo, že jsou ještě takové miloučké a žádné nevraživosti tam nebyly. Přiznám se ale, že jsem na ně docela přísná, dokonce možná přísnější než manžel, a myslím si, že jsme společně v pohodě,“ vysvětlila.

Odpověď na otázku, zda jednou bude mít vlastní děti a s Tomášem rodinu rozšíří o dalšího potomka, zůstává zatím nevyřčená. Všechno podle zpěvačky rozhodne až čas.

Zdroj: Prima Ženy, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články