Deacon Phillippe: Syn Reese Witherspoon a Ryana Phillippea doprovodil matku na Zlaté glóby a strhl na sebe všechnu pozornost

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Reese Witherspoon with son Deacon
Zdroj: Profimedia

Zlaté glóby bývají každoročně velkou událostí a jejich výsledky většinou odpovídají výsledkům následných cen Oscar. Kromě výherců a poražených se samozřejmě řeší i móda přítomných žen. Letošní ročník na sebe většinu pozornosti strhla herečka Reese Witherspoon. Ne však kvůli šatům, ačkoliv vypadala jako vždy skvěle, ale kvůli svému doprovodu. Namísto dcery Avy s ní totiž vyrazil syn Deacon. A někteří ho hned přirovnali k mladému DiCapriovi.

Deacon Phillippe je synem herečky a jejího bývalého manžela Ryana Phillippea. Narodil se v roce 2003 a jak zmiňuje server People, jeho rodiče se rozvedli v jeho 3 letech.

Deacon tíhne k hudbě

Deacon je nyní studentem na New York University a zaměřuje se na tvorbu hudby. V dubnu 2023 ho jeho rodina šla podpořit na večírek k vydání jeho debutového alba A New Earth.

Ačkoliv je dítětem známých rodičů, svou kariéru se snaží vydobýt si sám a své pěvecké úspěchy sdílí na svém instagramu. Ve tvorbě ho podporuje i otec, se kterým má Deacon velmi blízký vztah

„Možná se v určitém okamžiku začne věnovat herectví, ale chystá se mu vyjít skvělé album a brzy se chystá podepsat smlouvu s vydavatelstvím,“ prohlásil Ryan Phillippe minulý rok pro server ET.

Aktuálně tráví Deacon více času s otcem než s matkou. I proto byl Deacon z návštěvy Zlatých glóbů s maminkou velmi nadšený.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Vynahrazuje si čas s mámou

Na předávání cen většinou herečku doprovázela dcera Ava, proto byl letošní příchod syna velkým překvapením a všichni se hned ptali, proč dorazil právě on.

„Na Zlatých glóbech jsem poprvé. Upřímně, nejlepší na tom je, že jsem tu se svojí mámou. Poslední dobou spolu netrávíme tolik času, tak jsem moc rád, že jsme si to na Zlatých glóbech mohli vynahradit,“ uvedl v rozhovoru pro ET.

Herečka na jeho slova reagovala gestem dojetí, což by bylo správné slovo pro celý jejich společný večer. Reese si viditelně společnost syna užívala.

Deacon také přiznal, že když má čas, rád se dívá na filmy, ve kterých hraje jeho máma.

Serveru Today a mnoha fanouškům pak neunikl moment, když syn před společným focením opravil matce vlasy.

Dojatá máma sdílela video

Že to byl pro herečku významný večer, dokazuje i její instagram, který je aktuálně plný fotek z večera. Navíc přidala i video z přípravy na odchod.

„Podívej se, je to jako naše předehra, když procházíme tunelem,“ říká Deacon na videu, kde procházejí velkými dveřmi.

Herečka začne zpívat melodii z filmu Rocky, načež ji syn upozorní, že to není ta správná. Reese si na správnou vzpomene a za jejího znění vstupují se synem do výtahu.

„Tohle může být naše nová rodinná znělka. Miluji naši společnou přípravu na udílení filmových cen,“ napsala Reese k videu, které zachycuje, jak si společné chvíle se synem užívala.

Zdroje: People, ET, Today, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články