Dcery Ryana Goslinga mu pomáhaly při natáčení. Z jeho role Kena ale nebyly moc nadšené

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Ryan Gosling
Zdroj: Profimedia

S Ryanem Goslingem si v současné době nejspíš každý spojí jeho roli Kena ve filmu Barbie. Kromě herce je ale také otcem dvou malých dcer, Esmeraldy a Amady. A právě ty jsou údajně zodpovědné za to, jak dokonale ztvárnil ve snímku jednu z hlavních rolí.

Obě dívky má Gosling s herečkou Evou Mendes. Esmeralda přišla na svět v roce 2014, Amada o dva roky později. Dívky jsou tedy ve věku, kdy si právě hrají s panenkami.

A ano, velmi často jsou to právě panenky Barbie. Zato Kena podle jejich otce dívky neustále někde pohazují a nevěnují mu tolik pozornosti.

Staly se jeho koučkami

„Ken je nedoceněný, je to pravda. Neustále nějakého nacházím u nás na zahradě, kde ho dívky odložily,“ říká Gosling v rozhovoru pro Stylecaster. Když se proto dívky dozvěděly, že bude jejich otec hrát Kena, nebyly nijak ohromené.

„Bral jsem je s sebou na natáčení. Když jsem byl na scéně, stály za kamerou jako moje koučky a měly připomínky,“ vysvětluje herec.

Ryan Gosling dcery

Zdroj: Profimedia

Na obou jeho dcerách prý bylo znát, že mají mnohem raději Barbie a Kena považují jen za něco, s čím si pohrají pár minut, než to zapomenou na zahradě.

I tak ale Gosling přiznává, že svou roli zvládl zahrát díky svým dcerám.

Život bez dětí? Děkuji, nechci

Ryan Gosling se podle serveru People nechal před časem slyšet, že by už nikdy nechtěl svůj život vrátit do doby před dětmi.

Starost o dcery ho velmi naplňuje a je šťastný za to, jakou skvělou rodinu má.

Zdroj: Stylecaster, People, Popsugar

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články