Dcery Jiřího Langmajera jsou úspěšné, z mladší Julie se stala magistra

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
jiri langmajer
Zdroj: Nextfoto

Jiří Langmajer je jakožto dvojnásobný otec teď už velikých dcer na své děti patřičně hrdý. O důvod víc mu k tomu dala dcerka Julie, která složila magisterské zkoušky. Její fotkou v čepici z promoce se herec pochlubil na svém instagramovém profilu.

S bývalou manželkou má skvělý vztah

Nezapomněl mladší ze svých dcer připsat pod fotku ani slova chvály. „Dcerka Julie je magistr. Chytrá po mamince. Gratuluju.“

Zmínil tak i maminku obou dcer, Kamilu, se kterou už se sice dávno rozvedli, přesto udržují jako rodiče přátelské vztahy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jiří Langmajer (@jirkalangmajer)

Proto mohl Jiří s dcerkami i nadále budovat pouto a trávit dostatek času jako rodina. Obě dcery, Julii i starší Terezu, rád vezme jednou za čas i do společnosti. Holky se sice větší popularitě brání a střeží si soukromí, ale na dubnovou premiéru filmu Po čem muži touží 2, kde si Jiří zahrál hlavní roli, s tatínkem vyrazily.

A dokonce je doprovodila i Nela, dcera Adély Gondíkové, tedy Jirkovy momentální manželky. Známý herec tak vyvedl na premiéru hned trojici mladých dam.

Z jeho dcer asi herečky nebudou

Všechny tři slečny se navíc pro Super vyjádřily i ke svému vztahu k herectví, a jestli by chtěly pokračovat ve stopách svého otce (pro Nelu nevlastního).

„Můj syn je velký herec, takže v rodinné tradici bude pokračovat nejspíš on,“ podotkla Terka, která z Jiřího před nějakou dobou udělala dědečka. „Já si zahrála nějaké křoví v Ordinaci v růžové zahradě, když jsem byla malá. Ale pak jsem zjistila, že na to jsem až moc velký trémista.“

Její sestra Julie zase sdělila, že má k herectví celý život odpor a rozhodně ji hvězdná kariéra neláká. To Nela, dcera Gondíkové, prý ještě není definitivně rozhodnutá a teprve zjišťuje, kam by chtěla směrovat svůj život. Veliká tréma jí ale také nechybí.

Pro Expres zase promluvil sám herec, který oplývá láskou nejenom ke svým dvěma vlastním, ale i k nevlastní dcerce. „Říkám jim, že jsou jako tři sudičky. Jsem rád, že přišly se mnou, protože jsem rád v jejich společnosti,“ prohlásil očividně šťastný otec. Dcery se totiž mezi slavnými osobnostmi moc objevovat nechtějí, proto s tatínkem vyrážejí na společenské akce jen výjimečně.

Zdroj: Instagram Jiřího Langmajera, Extra, Super, Expres

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články