Dcery Davida Prachaře společně vyrazily do Skotska. I přesto, že mají jiné maminky, si skvěle rozumí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
david prachar
Zdroj: Nextfoto

David Prachař má talentu na rozdávání. Důkazem toho jsou i jeho děti, které po herci zdědily jeho nadání. Z prvního manželství s Danou Batulkovou se mu narodili syn Jakub Prachař a dcera Mariana Prachařová. Ze současného vztahu s Lindou Rybovou vzešly dvě dcery: Josefína a Rozárie. A ty nedávno napsaly divadelní hru, která se dočká premiéry v říjnu.

Nehledě na to, že jsou nevlastní, rozumí si Josefína s Rozárií se sestrou Marianou skvěle. Všechny tři nadané dcery Davida Prachaře vycestovaly nedávno do Edinburghu, kde si užily plno zážitků. Fanoušky o tom nejstarší ze sester informovala na instagramu.

Mariana na sociální síti zveřejnila několik snímků, na kterých je vidět, že si se sestrami skvěle rozumí. Dcery Rybové zdědily v obličeji rysy po mamince, Mariana má zase očividně geny po Batulkové.

Nejlepší nápad

„Jak málo stačí ke štěstí, když máte ty nejlepší ségry. Děkuju, že jste to se mnou absolvovaly. Cítím ve vzduchu nějakou každoroční sesterskou cestovatelskou tradici,“ napsala Prachařová k prvnímu příspěvku. Kromě pár fotek z hlavního města Skotska přidala i krátké video.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mariana Prachařová (@maripracharova)

Na něm si se sestrami připíjí ledovou kávou a všechny se vesele smějí do objektivu. Jedna fotka vedle druhé jsou důkazem toho, že ani rozdílná matka tyhle sestry nerozdělí. Geny po Prachařovi nezapřou ani jedna a jejich rodinná láska nutí fanoušky k úsměvu.

„Výlet se ségrami byl ten nejlepší nápad,“ napsala pak herečka k dalším fotkám. Je vidět, že zážitků má z dovolené spoustu, protože fotkami opravdu nešetřila. Fanouškům ukázala nejen selfíčka, ale také krásy Skotska.

Ať už jde o památky, typické dudáky v kiltech nebo nádhernou přírodu, Prachařová dokumentovala opravdu všechno. Sledující ale samozřejmě nejvíc ocení snímky, na kterých jsou společně zachyceny všechny tři sestry. „Jste tři krásky,“ okomentovala jednu z fotek i herečka Jana Bernášková.

Nadějné umělkyně

Davidu Prachařovi i po tom všem dost talentu zůstalo. Řada lidí by se divila, protože ho opravdu hodně předal dál. Jakub je slavným hudebníkem a hercem, Mariana už se prosadila v několika seriálových rolích a je šikovnou influencerkou. A Rozárie s Josefínou uvedou v říjnu svou první divadelní hru.

Pracovaly na ní s dcerou herečky Ivany Jirešové Sofií Fridou. Když výsledek, o kterém předem podle Blesku nemluvily, ukázaly rodičům, byli na ně hrdí. Ale i jejich láska k rodině a vynikající vztahy se sestrou jsou důvodem, proč mohou být Prachař s Rybovou pyšnými rodiči.

Zdroj: Blesk, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články