Dceru Paľa Habery si někteří pletou s klukem. Podívejte se, jak zvláštně vypadá

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
habera pestova
habera pestova

Ella Haberová nedávno oslavila své osmnácté narozeniny. Její otec, drsný porotce ze Superstar, který si často nebere servítky, přidal na svůj instagramový účet fotografii s Ellou. Vypadá to, že Paľo rád tráví čas se svojí dcerou, a proto si společně vyrazili na šálek dobré kávy.

Palo Habera je známý tím, že své soukromí nesdílí, proto se delší dobu nepochlubil svými ratolestmi.

S topmodelkou Danielou Peštovou je ve šťastném vztahu už dvacet let, v minulosti byl jednou ženatý. Paľo i Daniela si do vztahu přivedli děti z předchozího vztahu.

Společné ratolesti, společná radost

Pár Paľo Habera a Daniela Peštová společně na svět přivedl další dva potomky. Syna Henryho, kterému je dvanáct let, a dceru Ellu, jež před nedávnem oslavila své osmnácté narozeniny.

Ačkoliv není rodičům dvakrát podobná, je z ní krásná slečna, která si aktuálně udržuje krátký sestřih a její výrazné oči jsou její velkou ozdobou.

Oba dva rodiče čerstvě plnoleté Elly jsou velice úspěšní. Její matka, Daniela Peštová, která minulý rok oslavila padesáté narozeniny, je velice úspěšnou modelkou.

V minulosti se například objevila na titulních stránkách časopisů Cosmopolitan, Glamour nebo Elle. Dokonce patřila mezi andílky Victoria’s Secret.

Paľo Habera je hned po písničkách Reklama na ticho, Držim ti miesto a Mám na teba chuť známý také jako přísný porotce v pěvecké soutěži Superstar. Rád si zasportuje nebo tráví čas s rodinou. Stejně jako ke svým dětem, Paľo pěstuje velkou lásku i ke své manželce Daniele.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pavol Habera (@pavolhabera)

Nedávno přidal na sociální sítě fotografii manželky, ke které napsal: „Naraz varí, pečie, telefonuje a popritom si čistí zuby – hmmm – mám doma multiženu!”.

Paľo jako správný milovník hudby dodal: „Musím jej kúpiť ešte do kuchyne ten detský klavír, čo sa rozprestrie na zem a keď po ňom chodíte, tak to hrá – šak nech sú aj nohy v nejakej užitočnej aktivite.”

Dcera označovaná za syna?

Ella Haberová dle poslední fotografie s otcem nosí krátký sestřih. Společně s otcem nedávno vyrazila na kávu. Kdo ví, jaké téma se u kávy probíralo nebo jakým směrem se Ella plánuje vydat.

Někteří z Paľových fanoušků si neodpustili komentář poukazující na Ellin vzhled. Fotku komentují otázkou, zda je s Paľem na fotografii dívka, nebo muž.

Tyto narážky se však ztrácejí mezi spoustou hezkých komentářů, které chválí dceřin vzhled a také poukazují na to, že rodina je to nejdůležitější.

Paľo také v nedávné době reagoval na očkování proti nemoci COVID-19. Vtipnou fotografii na svém účtu okomentoval se slovy, že se určitě nechá naočkovat a bude doufat, že mu očkování nezmění jeho podobu.

Aktuálně se chystá nová řada Superstar. Budeme doufat, že ho zde znovu uvidíme v roli drsného porotce.

Autor: Štěpán Pacík


Související články