Dceru Agáty Hanychové rozplakal čert. Influencerka si vysloužila především kritiku a označení „máma roku“

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
agata hanychova
Zdroj: Profimedia

Čert by měl děti trochu postrašit, anděl je uklidnit a Mikuláš jim dát za odměnu pytlík se sladkostmi. Jenomže občas se lidé zaměřují více na tu strašidelnou část, a děti se tak mnohdy bojí víc, než je zdrávo. A přesně to se letos stalo i u Agáty Hanychové, která si za své mikulášské video vysloužila od fanoušků pořádnou kritiku.

Influencerka na svém instagramu sdílela video. Čert na něm její dceru Miu vyděsil tak, že po celou dobu videa de facto nepřestala plakat.

Agáta k videu přidala písničku od Lucie Vondráčkové, z jejíhož poslechu se možná chce pro změnu brečet některým sledujícím videa. Miin výraz v obličeji ale mluví za vše, takže některé fanoušky Hanychové přesvědčil o tom, že tohle už bylo přehnané.

Zatímco čert chrastí řetězem a Mia brečí, její maminka ji drží v náručí, ale sama se usmívá. „Tak zase za rok,“ napsala navíc Agáta k příspěvku. Očividně tak má pocit, že po letošním roce má Mia příliš malé trauma, které bude příští rok potřeba zase trochu obnovit.

Tohle už není k smíchu

Někteří fanoušci jsou s Agátou naladěni na stejnou vlnu. To, že Mia pláče, jim připadá k smíchu, a čerta pochvalují za jeho herecký výkon. „Krásné. Naše Emča (5 let) taky slzičkovala, ale nikomu z nás to nikdy jednou za rok neuškodilo,“ napsal někdo.

Další fanoušek pak dodává: „Myslím, že ti smraďoši (nemyslím tím děti Agáty, ale všeobecně) potřebují postrašit jako sůl. Alespoň u nás doma je na chvíli čím vyhrožovat, když už zlobení překročí mez.“

S podobnými slovy ale mnoho dalších sledujících nesouhlasí. „To se dalo od Hanychové čekat. Ty jsi asi máma roku, když si domů pozveš cizí lidi, aby ti rozplakali dítě,“ napsal někdo naštvaně. Další pak doplnil: „Vážně tady píšete, že je krásné, jak se malé dítě nesmyslně bojí? Šílené.“

Ve výsledku se Hanychová rodičů spíše dotkla, pobavila jenom minimum z nich. Aby toho navíc nebylo málo, tak těm, které dostatečně nepostrašil čert, dopřála noční můry svým hudebním vkusem.

Zdroj: Instagram, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články