Dcera zpěvačky Pink vypadá úplně totožně jako maminka. Jsou si podobné jako vejce vejci

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
pink
pink

Willow Sage Hart, dcera zpěvačky Pink, oslavila letos deváté narozeniny. Holčička, jejíž maminka jako jedna z prvních přiznala, že trpěla nemocí Covid-19, dostala od svého tatínka k narozeninám dojemný vzkaz.

Zpěvačka Pink nikdy neměla problém sdílet veřejně své pocity a jít si za tím, co chce. V roce 2005 požádala o ruku svého přítele, motokrosového závodníka Careyho Harta během jeho závodu.

Když při závodu držela ceduli s nápisem „Vezmeš si mě?“ a druhou s nápisem „Myslím to vážně“, málem mu způsobila nehodu.

Krizi překonali

Jenže i oni si prošli velkou manželskou krizí. Ta přišla dva roky po jejich svatbě v únoru 2008, kdy zpěvačka požádala o rozvod.

Naštěstí se ale dali znovu dohromady na natáčení klipu So What, kde Hart také vystupuje. Zpěvačka ale veřejně přiznává, že s manželem chodí na partnerské sezení a snaží se předcházet tomu, aby se do žádné krize už nedostali.

Když se jim 2. června 2011 narodila dcera Willow Sage Hart, byla zpěvačka štěstím bez sebe. Druhé dítě si pak přála velmi brzy, ale sen se jí splnil až v roce 2016, kdy se jí narodil syn Jameson Moon Hart.

Zpěvačka byla jednou z prvních celebrit, která potvrdila, že právě ona a její syn na jaře prodělali nemoc Covid-19.

Táta rebel, máma ironická

Zpěvačce ale ani role matky nezměnila její divokou povahu. Fanoušci se do ní a jejího manžela pustili ve chvíli, kdy Carey nahrál na Instagram video, na kterém jezdí se svou dcerou na motorce.

Fanoušci Careyho kritizovali za nezodpovědnost a nelíbilo se jim, že Willow na motorce seděla bez helmy.

Pink ale rozhodně nemá problém bránit svou rodinu a na některé komentáře reagovala velmi sarkasticky a ironicky. Na koncertní pódia se zpěvačka ale nehnala a užívala si novou rodičovskou roli.

Zdroj: Profimedia

Hudební talent po mamince?

Vypadá to, že Willow po mamince zdědila i její zálibu pro barevné vlasy. S fialovými vlasy se objevila v sedmi letech na koncertě své matky, kde ji doprovodila i při písničce Raise Your Glass. A právě hudební geny jsou další věcí, kterou se Willow může po své mamince pyšnit.

V roce 2018 Pink nazpívala písničku A Million Dreams k filmu Největší showman a její dcera A Million Dreams (Reprise). Pro Willow to ostatně nebyla první zkušenost. Objevila se už i v černobílém videoklipu Wild Heart Can’t Be Broken.

Milující otec

Je to právě motokrosový závodník, který na sociálních sítích rád sdílí pokroky svých dětí. Vede je hlavně ke sportu, Willow si vyzkoušela už nejen motokros, ale třeba i horolezectví.

Když letos oslavila deváté narozeniny, Carey napsal, jak moc ji miluje a že je to právě ona, která mu ukázala, co znamená milovat dítě. Podle jeho slov jej nepřestává udivovat, protože je chytrá, přemýšlivá, soucitná a plná energie.

Svými slovy dojal nejen svou slavnou manželku, ale i tisíce sledujících na Instagramu.

Oba dva sklízejí obdiv nejen od fanoušků, ale i od kolegů ze šoubyznysu za to, jak vychovávají své děti a jsou jim dobrými příklady.

Třeba v roce 2017 dojala Pink svět tím, že své dceři vysvětlovala, že je krásná taková, jaká je.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články