Dcera Veroniky Kopřivové dostala k 1. narozeninám auto. Zatím ji ale moc nezajímá

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
veronika koprivova
Zdroj: Nextfoto

Jednatřicetiletá modelka Veronika Kopřivová je už nějaký čas maminkou. Její roztomilá holčička zaplňuje instagramový profil a fanoušci se nad ní nestíhají rozplývat. Malá Ella oslavila své první narozeniny a hrdá maminka se musela pochlubit, jaký originální dárek její dcerka dostala.

První auto dostávají obvykle lidé po dokončení autoškoly po 18. roku života. Tedy pokud se nejedná o teenagery z amerických filmů, kterým ho tatínkové koupí k patnáctinám. U nás si jen málokdo jako první auto může dovolit pořádný sporťák.

Dcera Veroniky Kopřivové se ale může nádherným autem pyšnit už teď, a to je jí teprve rok. Řídit sice ještě neumí a rozum z toho nejspíš moc nemá, na pořízení roztomilých fotek to ale modelce stačilo a fanoušci mají opět holčičku proč obdivovat.

Zatím ji zajímají víc bublinky

Veronika na své sociální síti ukázala roztomilou fotografii Elly, která sedí v dětském autíčku a směje se. Je ale jasné, že důvod k tomu má jiný. V autíčku totiž sedí zády k volantu a vesele se šklebí na bubliny z bublifuku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Kopřivová (@verunkakoprivova)

„Spokojená, vysmátá Ella se snaží chytat bubliny. Ano, do pusy,“ popsala hrdě maminka svou roční holčičku. Očividně je jí jasné, že do svého prvního auta bude muset dívka ještě dorůst. I tak je ale jedním ze šťastných dětí, které své první auto dostaly ve velmi nízkém věku.

„O víkendu jsme s rodinou oslavili Elliny první narozeniny, kde dostala od tchána tuhle frajerskou káru. Tak zatím jen na zahradě, na řidičák si ještě nějaký ten pátek počká,“ doplnila Kopřivová, aby všechny fanoušky ujistila, že pirátem silnic se její dcerka zatím stát nehodlá.

Málo stačí k radosti

Fotka je dokonalým důkazem toho, že někdy stačí k radosti málo a člověk nepotřebuje mít právě ty nejdražší věci na světě. I když totiž Ella sedí v autíčku, daleko větší zájem projevuje o bublinky a dražší dárek ji příliš nezajímá.

„Panebože, to je radosti,“ píše nadšeně jedna z fanynek, která je z Elly doslova dojatá. Podobně to vidí několik dalších fanynek, pánové pak na druhou stranu uznávají, že má Ella skvělý vkus na auta. „Malá frajerka,“ hodnotí snímek na závěr další sledující.

Zatím možná Ella příliš rozumu z auta nemá, za nějaký čas ale bude nejspíš její nejoblíbenější hračkou, o kterou budou mít zájem všechny malé děti z okolí. A ona se jednou ráda podívá na fotky a bude se smát tomu, jak dala přednost bublinkám před autem.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články