Dcera Veroniky Freimanové je blonďatá kočka. Její svůdný pohled vás dostane

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Veronika Freimanová
Zdroj: Profimedia

Některé herečky se svými dětmi chlubí už od narození. Jiné pak drží soukromý život stranou. Jsou ale takové herečky, které vše nechávají plynout a jejich děti se prostě někde jednou objeví. To je i případ Veroniky Freimanové.

Veronika Freimanová je česká divadelní a filmová herečka. Nejvíce se proslavila v komediálních rolích ve filmech Sněženky a machři, Snowboarďáci či seriálu Vyprávěj. V minulosti zvítězila v anketách Týtý v kategorii herečka.

Skvělá matka

Veronika byla do roku 2008 vdaná za známého režiséra Jaroslava Brabce, který režíroval filmy, jako jsou například Kuře melancholik, Zlatá brána nebo Americké dopisy. Jaroslav je také držitelem tří ocenění Český lev za nejlepší kameru a některé filmy.

S manželem Jaroslavem Brabcem přivedla Veronika na svět dvě krásné dcery. Dceři Tereze je třicet čtyři let, dceři Markétě dvacet sedm. Dcera Tereza srší radostí, na světě už jí totiž také pobíhá malý prcek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Brabcova (@terezabrabcova)

Tereza tráví většinu svého volného času s dcerou, která se narodila v roce 2018. Malá princezna je moc roztomilá a fanoušci dokonce řekli, že v ní vidí podobu babičky. Tuto podobu tam vidíme i my.

A co druhá dcera?

Druhá dcera Markéta studovala nějakou dobu v zahraničí a podle všeho se tam také rozhodla zůstat. O dceru Terezu měla herečka chvíli strach, jelikož to vypadalo, že se nehodlá usadit.

Naštěstí se ale vše uklidnilo a s miminkem na světě je starší dcera Tereza vzornou matkou. S partnerem Markem vyrazili například do Řecka, kde si užili společnou dovolenou. Kdo ví, zda se vydají na další dobrodružství společně s miminkem.

Veronika Freimanová může být pyšná na své dcery, které se i přes malé neplechy proměnily v dospělé krásky. Veronika letos oslaví své šestašedesáté narozeniny. Tento věk by do ní vůbec nikdo neřekl.

Budeme doufat, že se Veronika již brzy objeví v dalším filmu či seriálu a také, že se někde ukáže i se svými dcerami.

Autor: Štěpán Pacík


Související články