Dcera Susan Sarandon je výstavní kráska. Takto jí to sluší u vánočního stromečku s jejím svištěm

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
susan sarandon
susan sarandon

Eva Amurri je blogerka, herečka a dcera držitelky Oscara Susan Sarandon. Věnuje se propagaci zdravého životního stylu a živí ji sociální sítě. Mnohokrát si však zahrála ve filmu či seriálu se svou slavnou matkou, která je považována za jednu z nejlepších hereček své generace.

Eva se po matčině boku objevila třeba v seriálu Přátelé, konkrétně v patnáctém díle sedmé řady. V něm sledujeme Joeyho, jak natáčí další epizodu seriálu Tak jde čas.

Jeho postava, doktor Drake Ramoray, se probudí z komatu, aby mu byl implantován mozek zavražděné ženy. Tu hraje právě Eviina maminka Susan Sarandon.

Dále se obě ženy objevily ve filmu Rockerky, kde si zahrála hlavní roli zahrála Susan i Goldie Hawn.

Samotnou jsme Evu mohli vidět v komedii Saved! Nebo v jedné epizodě populárního sitcomu Jak jsem poznal vaši matku, kde si zahrála postavu Shelly.

Po osmi letech rozvod

V osobním životě se Evě daří. Má tři zdravé děti, a však s jejich otcem už nežije.

Všichni byli v šoku, když Eva oznámila, že ona a její manžel Kyle Martino se po osmi letech budou rozvádět. Pár totiž v tu dobu čekal třetí dítě.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený HAPPILY EVA AFTER (@thehappilyeva)

Oporu však jako vždy našla Eva u své matky. Ta se nechala slyšet, že ji stoprocentně podpoří ve všem, co udělá.

Susan totiž už dlouho věděla, že Eva a Kyle mají problémy, a tak pro ni toto rozhodnutí nebylo žádným překvapením.

Tyto zprávy však překvapily mnoho fanoušků a sledující na Evině Instagramu.

Eva totiž sdílí střípky ze svého soukromí způsobem, že vše vypadá jako reklama na dokonalý život a šťastnou rodinku. Opak byl ale pravdou.

„Po mnoha promyšlených úvahách a práci na našem vztahu jsme učinili obtížné rozhodnutí, a to láskyplně se rozejít jako pár. Jsme odhodláni vychovávat naše tři krásné děti jako blízcí přátelé. Jsme nadšení z toho, že si sebe navzájem velmi vážíme,“ napsala v prohlášení Eva.

Kromě nejmladšího syna Matea má Eva s exmanželem ještě dceru Marlowe a syna Majora. Susan je tak trojnásobnou babičkou, což si velmi užívá.

Autor: Alice Konopásková


Související články