Dcera Saši Rašilova úspěšně zakončila studium. Rozvod rodičů jí obrátil život naruby 

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
sasa rasilov
Zdroj: Radek Kalhous / MAFRA / Profimedia

Přestože jsou děti umělců často označované za rozmazlené a protekční, ani ony nejsou imunní vůči nepříznivým událostem v rodinách, jako je například rozvod milovaných rodičů. 

Manželství populárních herců Vandy Hybnerové a Saši Rašilova trvalo dvacet let a pár byl považovaný za stabilní manželskou dvojici. Herci se poznali na vysoké škole, kde oba studovali a šli spolu životem. Vybudovali si domov z ničeho a vychovali dvě dcery. 

Už dávno před oficiálním oznámením ukončení manželství se Saša Rašilov z domova odstěhoval a nikomu neřekl, kde vlastně žije. Nešlo o dramatický rozvod a manželé na sebe na veřejnosti neházeli špínu. Údajně šlo o odcizení a pár se rozhodl ukončit svazek v době, kdy i mladší dcera byla téměř dospělá. S největší pravděpodobností tak předpokládal, že se s rozpadem rodiny odrostlé děti vyrovnají. 

Josefíně rozvod obrátil život naruby 

Starší dcera Josefína ale rozhodně na rozvod rodičů připravená nebyla a s odstupem času přiznala, že rozpad rodiny pro ni byl velkou ránou a převrátil jí život naruby. Měla mít v té době velké deprese, a to mělo vliv na její vůli k dokončení studia.  

Jak zmínila na svém instagramovém profilu, studium ji sice trvalo dvakrát tak dlouhou dobu, ale konečně ho dokončila, přestože v to už nikdo z rodiny nedoufal. 

Uvedla, že po nečekaném odchodu otce pro ni život začal být hodně komplikovaný. K tomu se přidal pocit ztráty domova, rozchod, úmrtí milovaného koně. Potom přišly další nečekané události v životě, kvůli kterým studium oddalovala.  

Čekaly ji velké životní změny 

Čekalo ji stěhování a nová práce. Přišly také radostné události jako nová láska, zásnuby, svatba, těhotenství, narození prvního potomka a starost o mladou rodinu. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Josefína Jíra Rašilovová (@rajstajbl)

I přes pozitivní události, které prožívala, ji hodně trápilo odcizení rodičů a také to, že z „přátelského rozchodu“ byla najednou vzájemná nevraživost a neschopnost spolu komunikovat. 

Nakonec se promoce dočkala 

Proto Josefína vyjádřila u příležitosti své promoce velkou radost nejen proto, že se jí podařilo školu dokončit, ale ze všeho nejvíce si cenila setkání rodičů, kteří spolu dokázali konečně zajít na kafe a úplně obyčejně se bavit. 

Hybnerová byla nadšená z toho, že se po těch letech Josefíně konečně podařilo dokončit studium, protože v to už nedoufala. Dobu, kdy Rašilov opustil rodinu, má v živé paměti, a jak pro ni, tak pro obě dcery bylo velmi těžké nemít informace, kde vlastně je a zda je v pořádku.

Saša Rašilov k tomu v době rozvodu uvedl, že se potřeboval soustředit nerušeně na sebe, aby si uvědomil, co vlastně od života chce. 

Nadšený příspěvek na instagramu

O úspěšném dokončení studia už pochybovala i samotná Josefína, kterou po rozvodu rodičů přešlo nadšení, což popisuje na svém instagramu: „Moje studium se rozbředlo, roztálo a postupně vypařovalo spolu s více či méně komplikovaným životem, jaký vedu.“ 

Zdroj: Instagram, Sedmička, Super

Autor: Lída Kropáčková  


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články