Dcera Sabiny Laurinové mamince z oka vypadla. Ta podoba až bere dech

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
sabina laurinova
sabina laurinova

Tak tady nepadlo jablko od stromu. Dcera Sabiny Laurinové a rockera Pepy Vojtka už je velká holka a své matce se podobá čím dál víc. Je jí devatenáct let a nikdo jí neřekne jinak než Vája.

Krásná Valentina jde ve šlépějích svých rodičů. Její první kroky směřovaly na Taneční konzervatoř hl. m. Prahy, kde studovala klasický balet.

Od baletu k muzikálu

Pak ale přestoupila na Konzervatoř Jaroslava Ježka, kde se dala na muzikálový zpěv a herectví. Což je něco, v čem jí mohou poradit oba rodiče.

Tatínek je držitel ceny Thálie za výkon v muzikálu Mefisto a samozřejmě frontman jedné z našich nejoblíbenějších kapel, skupiny Kabát.

Maminka je absolventka Pražské konzervatoře a úspěšná herečka, dabérka a moderátorka. Aktuálně ji můžeme vidět na televizních obrazovkách v seriálu Sestřičky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Valentýna Vojtková (@valentyna.vojtkova)

Chybí jí divadlo

Ze současné situace asi příliš nadšená není. Ještě v září si povzdechla, že by ráda chodila do školy a do divadla, což teď není možné. Vzhledem k tomu, co studuje, a jejímu věku, je to víc než pochopitelné.

Na svém Instagramu sdílí Valentýna fotografie se svými kamarády, své aktivit, domácí mazlíčky i fotografie s rodinou. Hlavně s maminkou Sabinou Laurinovou jich tam má několik.

Doprovází ji totiž na některé společenské akce. Na jedné z nich se dokonce s maminkou sladila, aniž by to plánovaly.

Ráda si stoupne i před objektiv fotoaparátu. Na svém profilu má sérii snímků v oranžových šatech, v nichž jí to velmi sluší.

Autor: Alice Konopásková

Související články