Dcera Richarda Genzera si vzala od tatínka i od maminky to nejlepší. Po slavném herci prý zdědila prsa

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Richard Genzer
Zdroj: Nextfoto

Bavič Richard Genzer je mimo jiné hrdým tatínkem. Se svou bývalou partnerkou Lindou Finkovou má dceru Viktorii, která v roce 2021 získala bakalářský titul. To ale není jediný důvod, proč je na ni pyšný. Mladá slečna roste do krásy a občas doprovází herce do společnosti, kde se za ní davy otáčejí.

Lidé o ní říkají, že je podobná spíše mamince, které jako kdyby z oka vypadla. Jistá podoba je ale vidět i mezi ní a Richardem Genzerem. Blondýnka s hnědýma očima je velmi sympatická a na fotografy i novináře umí udělat dojem.

Rodiče se na všem dohodli

Linda Finková s Richardem Genzerem spolu nežijí už mnoho let. Jejich rozvod sice trval velmi dlouho, neměli ale podle svých slov kam spěchat. Na všem se vždy dovedli dohodnout.

A to právě včetně výchovy společné dcery, která tak může být ráda, že má dva skvělé rodiče.

Richard Genzer, dcera Viktorie Genzerová

Zdroj: Profimedia

Prsa má po tatínkovi

Podle Finkové má Viktorie po tatínkovi i po mamince to nejlepší, co si z nich mohla vzít.

„Já mám malé oči, úzkou pusu, ale to si vzala z tatínka a ten má hezké velké oči a hezkou velkou pusu. Vlastně si opravdu z každého vzala, co potřebovala a co se jí hodilo,“ svěřila se před časem pro Život v Česku Finková.

Se smíchem pak dodala, že prsa má Viktorie spíše po tatínkovi. „Po mně má třeba postavu. Teď samozřejmě ne, je mi přes 50 a je to u mě už trochu jinak, ale když jsem byla mladá, byla jsem štíhlá. To má po mně. Jo a prsa má po tatínkovi, ty má větší,“ uvedla.

Zdroj: Blesk, Extra, Život v Česku, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články