Dcera Richarda Genzera je neuvěřitelná kočka. Podívejte se, jak vypadá

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
richard genzer
richard genzer

Děti slavných rodičů mají často velký problém s tím, že od nich okolí očekává to, že půjdou ve stopách právě svých rodičů. Dcera Richarda Genzera a Lindy Finkové, zdá se, toto očekávání naplní.

Viktorie Genzerová je v hledáčku fotoaparátů prakticky neustále a nemohou za to jen její slavní rodiče. I ona se totiž pustila do hereckého a pěveckého světa a odmalička hraje a zpívá v nejrůznějších muzikálech.

Aby taky ne, když její maminka Linda Finková je známá učitelka zpěvu a muzikálová herečka a zpěvačka a její otec Richard Genzer zase herec a bavič.

Roste do krásy

Viktorie za svůj úspěch vděčí nejen svým rodičům a nespornému talentu, ale i kráse. Viktorie je totiž velmi půvabná a vypadá to, že zdědila jen ty nejlepší geny.

Není se proto čemu divit, že se objevuje odmalička v divadle a zpívá v muzikálech. Vypadalo by to na dokonalý život, ale úplně tomu tak není.

Když se její rodiče rozvedli, byla Viktorie ještě docela malá, ale rozchod rodičů na ni nezapůsobil moc dobře. V roce 2014 se od matky odstěhovala ke svému otci.

Linda Finková to vysvětlila tak, že ona a její dcera mají běžné rozepře, které souvisí s pubertou. V té době bylo Viktorce patnáct let. Sama Finková řekla, že jí to zas tolik nevadí, prý ať si Genzer zažije také dospívání jejich dcery.

Kámoška, nebo nepřítelkyně?

Jenže v roce 2017 bylo všechno jinak. Viktorie svou novou macechu Markétu Jiránkovou zřejmě moc nemusela, protože ji kritizovala veřejně na svém profilu na Facebooku.

Zdroj: Profimedia

Napsala, že snoubenka jejího otce prý hospodaří s jeho penězi, a dodala, že je zlatokopka. Status okomentovala i Finková, která rozchod s oblíbeným komikem zřejmě nemohla vydýchat, přestože sama měla několik let přítele.

Povaha krásné Viktorie zřejmě nebude jednoduchá. Finková se v roce 2019 svěřila, že když se po rozchodu s Genzerem odstěhovala i její dcera, byla to pro ni obrovská rána.

Několik měsíců nespala, chodila k psychologovi. Ten jí poradil, aby dceři nereagovala na zprávy a počkala, až se sama ozve.

Přítel s problémy

To nakonec Viktorie udělala, ale až po pěti měsících. Následně se vrátila domů, a i když Finková přiznává, že je na ni drzá, k ostatním je velmi milá. To zřejmě platí i o jejím příteli Christophovi.

Ten v létě v roce 2017 zabil teprve osmnáctiletou Simonu, která se se svým přítelem projížděla na Orlíku na pramici.

Mladík byl obviněn ze zabití z nedbalosti a rodině mladé dívky měl zaplatit odškodné. Podle zpráv se peněz ale rodiče dívky zatím nedočkali.

Když se na to novináři ptali Finkové, odpověděla, že je zatím ještě student a že zaplatí, až dostuduje. Mnohým ale přišlo zvláštní, že Christoph dělá jednatele ve společnosti, kterou vlastní Finková.

V době tragédie už Viktorie se svým přítelem chodila, ale jejich láska byla zřejmě silnější než tragický osud.

Autor: Barbora Turková

Související články