Dcera Radka Štěpánka je blonďaté sluníčko. Vtipný snímek s jejím tatínkem vás rozesměje

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová
Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová

Tenisový pár Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová nejdříve plnili titulky novin jako úspěšní sportovci. Později se z nich stal pár a v roce 2010 na sebe upozornili pompézní svatbou, krátce nato ale následoval rozvod.

Špičkový tenista

Karvinský rodák začínal kariéru jako deblový tenista v roce 1996. Celkově má na kontě dvanáct titulů na okruhu ATP. Od roku 2002 se prosazoval i jako individuální hráč a první titul ve dvouhře vyhrál v roce 2005.

Grandslamový turnaj ve dvouhře nikdy nevyhrál, jeho nejlepším výsledkem zůstává čtvrtfinále Wimbledonu 2006. Ve čtyřhře měl větší štěstí a v roce 2012 se stal grandslamovým vítězem na Australian Open.

Jeho nejlepší výsledek v singlovém žebříčku je osmé místo z roku 2006. Kariéru oficiálně ukončil v říjnu roku 2018 při exhibici v O2 areně v Praze.

Aktuálně je trenérem bulharského tenisty Grigora Dimitrova.

Velká láska Nicole

Jeho první dlouhodobou partnerkou z tenisového prostředí byla Martina Hingisová, s tou byl dokonce zasnouben, ale ve stejné době našel zalíbení v Nicole Vaidišové.

Blonďatá, o jedenáct let mladší tenisová kráska měla slušně našlápnutou kariéru. Pak ale přišly neúspěchy a Nicole s tenisem skončila už ve svých dvaceti letech.

Po čtyřleté pauze se k němu ještě profesionálně vrátila, ale větších úspěchů nedosáhla a v sedmadvaceti letech kariéru ukončila definitivně.

V červenci roku 2010 se po třech letech vztahu se Štěpánkem konala luxusní svatba v katedrále sv. Víta v Praze za účasti desítek známých osobností.

Nečekaný rozvod a další svatba

Po velkolepé svatbě ale přišel o tři roky později strmý pád. Pár oznámil rozvod a na čas se stáhli do ústraní. Radek později randil s Petrou Kvitovou a Nicole zase s golfistou Danielem Suchanem.

Zdá se, že tři roky jsou pro tento pár opravdu osudové. Tři roky po rozvodu se totiž opět dali dohromady a na jaře roku 2018 stvrdili svůj manželský slib podruhé.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Radek Stepanek (@radek_stepanek)

Druhá svatba byla o dost komornější. Zatímco první svatbu doprovázely české celebrity a nevěstu přivezl do katedrály Rolls-Royce, druhá svatba se konala na úřadě mezi paneláky jen za účasti svědků.

Štěstí až napodruhé

Nicole už druhou svatbu absolvovala v požehnaném stavu a necelé dva měsíce po svatbě se jim narodila dcera Stella.

Nicole i Radek jsou také aktivní na sociálních sítích a svou dceru hrdě ukazují. Radek nedávno zveřejnil fotografii, kde nese svou dceru za krkem a Stella je celá maminka. Krásné modré oči a blonďaté vlásky budou jednou Radkovi dělat vrásky na čele, až bude odhánět nápadníky.

Pár vypadá, že konečně našel své štěstí. Usadili se, oba již nejsou profesionálními sportovci a na druhý pokus jim snad manželství vyjde. Jen pozor na letošní jaro. Opět to totiž budou tři roky od svatby, a ty pro ně bývají osudné.

Autor: Naďa Brožová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články