Dcera Patricie Pagáčové roste jako z vody. Mamince už dokonce vlezla na záda

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Manzele Pagacovi
Zdroj: Nextfoto

Patricie Pagáčová se v oblasti herectví pohybuje již odmala. Vyrostla tedy v podstatě před kamerami. Nyní je z ní manželka a maminka dcery Bibi, která roste jako z vody. Jak herečka hodnotí své mateřství? A už doma mluví o druhém dítěti?

Na obrazovkách je odmala

První roli Patricie získala v seriálu Ranč U Zelené sedmy a hned navázala seriálem Ulice, ve kterém působila až do roku 2019.

Od té doby toho stihla opravdu hodně! Stala se z ní vdaná paní a narodila se jí dcera Bibi.

Ačkoliv říká, že je v mateřství spokojená, tak bez práce zůstat nechce, a tak kombinuje péči o dceru s natáčením seriálů. Aktuálně ji diváci mohou vídat v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Na podzim pak odstartuje seriál Gumy s Richardem Krajčem a Davidem Švehlíkem v hlavních rolích, ve kterém Patricie také působí.

Zvládá vše i s péčí o malou Bibi, která roste jako z vody?

Druhé dítě zatím ne

Herečka se netají tím, že má velkou podporu rodiny, která jí s péčí o dceru pomáhá. I přes tuto pomoc se však rozhodně nehrne do druhého dítěte.

„Přiznám se, že do druhého dítěte se nehrnu. Letos jsme měla jaro více pracovní, a na podzim bych proto měla ráda volněji. Čeká mě sice Ordinace a točí se druhá série Ivety, kde ale budu mít jenom třeba tři nebo čtyři natáčecí dny, tak se těším, že do Vánoc to bude hodně pohodové,“ říká Patricie.

Bibi je už velká, a tak byla na místě otázka, zda by ji nechala obsadit do nějaké role.

„To asi ne. Kdyby později ona sama chtěla, tak možná, ale jinak ne,“ odpověděla na otázku herečka.

Aktuálně si rodina užívá dovolenou v obytňáku a herečka si ji nemůže vynachválit. A dle fotek, které zveřejňuje, je spokojená i malá Bibi, která má maminku jen pro sebe. Na té poslední jí doslova vlezla na záda!

Zdroje: Aha!, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články