Dcera Nory Fridrichové oznámila mamince, že uteče z domu. Moderátorka jí totiž vytkla, že je mlsná

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Nora Fridrichova
Zdroj: Nextfoto

Nora Fridrichová je časově vytížená žena. I přesto se zvládá starat o dvě dcery. Ty ji podle jejích slov v minulosti dokonce vytáhly ze stínu deprese, ve kterém žila. A i když to s nimi občas nemá jednoduché, miluje je nade vše na světě.

Moderátorka o miminko dvakrát přišla. Musela kvůli tomu dokonce nějaký čas brát antidepresiva. „Brala jsem je půl roku a stínu depresí, které se v naší rodině vyskytují, jsem se zbavila až po narození dětí,“ říká v rozhovoru pro Český rozhlas Praha.

Starší je po tatínkovi, mladší po mamince

Mladší dcera přišla na svět přesně tři roky po té starší. Podle Nory je to ideální věkový rozdíl. „Starší dcera už byla samostatná a současně dost malá na to, aby si se sestrou dokázala hrát, aby se nemíjely. Zároveň ale spolu dost bojují a nadávají si,“ říká pro Novinky.

Doplňuje, že každá dcera je po někom jiném. Zatímco ta starší je spíše po tatínkovi, mladší je po ní. Dívky tak mezi sebou mají přirozenou rivalitu.

„Řvou na sebe, urážejí se, berou si věci, ale doufám, že se to časem změní. Mír je mezi nimi minimálně,“ říká moderátorka. Doplňuje, že se snaží je vychovávat k samostatnosti a dávat jim dostatek důvěry.

Když chce mladší dcera utéct z domu

S dětmi to Nora někdy nemá snadné. Zrovna nedávno jí mladší dcera pomocí sdíleného kalendáře v mobilním telefonu sdělila, že chce utéct z domu. Moderátorka se s komickou situací podělila na sociální síti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nora Fridrichova (@norafridrichova)

„Mladší dceři (8) jsem dnes vytkla, že je mlsná, a ona se na protest rozhodla utéct z domova, což mi oznámila ve sdíleném kalendáři. Prosím, vzpomínejme na ni v dobrém,“ vtipkuje Fridrichová.

Holčička pak naštěstí pod zprávu připsala, že se jednalo o takzvaný prank, a nikam se utíkat nechystá. Maminka naštěstí svou dceru dobře zná a ani na vteřinu se tak nebála, že by se k něčemu podobnému skutečně odhodlala.

Zdroj: Instagram, Český rozhlas Praha, Novinky

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články