Dcera Naomi Watts je pihatý smíšek. To, jak mamince pózuje, vás pobaví

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
naomi watts
naomi watts

Naomi Watts se nám zaryla do paměti především filmem Kruh, ale zářila i v mnoha dalších. Blonďatá kráska v současné době žije sociální izolací a péčí o sebe a své dvě děti – dvanáctiletou dceru Kai a třináctiletého syna Sashy.

Herečka si dokonce zapózovala se svými dětmi na titulní straně časopisu. V něm se rozpovídala o tom, jak s dětmi prožívá karanténu.

Dokáže si vyhradit čas pro sebe

„Někdy máte pocit, že jste supermáma – pečete dort, hrajete deskové hry a učíte děti, jak používat vysavač. To je zkrátka realita. Někdy si to však musíte odpustit a vyhradit a vytvořit si prostor sama pro sebe,“ nechala se slyšet.

Pro herečku byl rok 2020 jako na horské dráze. „Byly tam krásné, jednoduché okamžiky, a pak opravdu těžké časy, kterým děti úplně nerozuměly. Moje děti jsou ve věku, kdy nechci, aby seděly u zpráv a absorbovaly všechny temné a ošklivé fakty o všem. Ale i tak jsou z toho frustrované,“ říká herečka.

Rozhodla se zůstat v karanténě

Herečka ostatně často zveřejňuje informace o tom, jak zvládá sociální distanc. Pro něj se rozhodla z důvodu pandemie koronaviru.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Naomi Watts (@naomiwatts)

V karanténě se věnuje svým dvěma dětem, s nimiž natáčí i vtipná videa, ale také svému psímu mazlíčkovi. Ten se jmenuje Izzy a je to kříženec, kterého Naomi zachránila z útulku.

Nedávno také oslavila narozeniny své dcery Kai, pod jejíž fotku na svém Instagramu jí napsala i přání:

„Všechno nejlepší, Kai! Tvá krásná duše, divný humor a rychlá mysl jsou inspirací nám všem. Jsem tak šťastná za to, že jsem tvou mámou. Každým dnem mě něčím překvapíš. Hloubka tvého myšlení je opravdu jedinečná. Jsi můj anděl!“ nešetřila slovy lásky hvězda filmů Kruh, King Kong nebo Birdman.

Naomi momentálně žije s hercem Billym Crudupem. Otec jejích dětí Liev Schrieber zase aktuálně randí s modelkou Taylor Neilson.

Autor: Šárka Blahoňovská


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články