Dcera Nadi Urbánkové se blýskla v pořadu Prostřeno! Ukážeme vám, která ze soutěžících to byla

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
naďa ubránková
naďa ubránková

O dceři Nadi Urbánkové Janě Fabiánové se v posledních dnech hodně mluvilo. Zpěvačka se třeba nedávno objevila v populární televizní show Prostřeno! a v loňském roce se zase mluvilo o tom, že musela opět zrušit svatbu.

Zpěvačka Naďa Urbánková má jen jednu dceru, a tou je Jana Fabiánová, která o sobě zase po několika měsících dala vědět, když se objevila v show Prostřeno! Zde se snažila zaujmout zdravou stravou. Legenda českého popu si ale se svou dcerou v minulosti užila své.

Na veselku si musí počkat

Přestože jejich vztah byl v minulosti pořádně divoký, sympatická zpěvačka nedá na svou dceru dopustit. Vždycky za ní stála, pomáhala jí rozjet kariéru zpěvačky a neprotestovala, když se rozhodla zkusit štěstí v Americe. Sama legendární zpěvačka si ale všechno představovala trochu jinak.

Doufala totiž, že bude mít ve svém věku kolem sebe spoustu vnoučat a hodného zetě. Zatím nemá ani jedno. Veselka totiž byla přesunuta z loňského roku na letošní, ale nakonec to nebude nic velkého. Zpěvačka si myslela, že pozve své kolegy, zazpívá si tam a pochlubí se, jak krásnou dceru má. Jenže kvůli koronavirové krizi to bude spíše malá svatba.

Místo svatby pohřeb

Snoubenci museli svatbu odložit už dvakrát. V loňském roce to vypadalo, že Jana, které bylo loni čtyřicet jedna let, oblékne konečně svatební šaty.

Právě ty už měla vybrané, dokonce měla vybraný i nádherný dort, ale všechno muselo jít stranou. Tatínek jejího snoubence Dina Bose, Ashish Kumar Bose, měl v Indii nehodu, kterou sice přežil, ale na podzim bohužel zemřel.

Svatba měla být původně na jaře, v tu dobu se odložila kvůli koronaviru, podruhé zase kvůli zmíněné nehodě. Nakonec se svatba přesunula na jaro letošního roku a na podzim Jana místo bílých svatebních šatů oblékla černé pohřební. Celou rodinu tahle tragédie obrovsky zasáhla a všichni měli úplně jiné myšlenky.

Budou vnoučata?

Naďa Urbánková se přesto bojí, že se nedočká vnoučat. Loni totiž oslavila osmdesáté první narozeniny, a i když vypadá skvěle, věk ji dohání.

Čas nezastaví ani ona, a přestože dceru do dětí nenutí, doufá, že si vnoučata ještě užije. Když prý ale nebudou, nedá se nic dělat.

Fabiánová na sebe upozornila v letošním roce ještě tím, že se ukázala v show Prostřeno! Přestože je to známá osoba, na první pohled ji nikdo nepoznal.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ???? ????????? ???? (@janafabianovaofficial)

Až jedna ze soutěžících si všimla, že je to právě dcera Nadi Urbánkové a ostatní si pak sypali popel na hlavu, že nevěděli, o koho jde.

Právě Urbánkovou ale znají všichni, přestože mladší generaci její hudební tvorba spíše minula.

Autor: Barbora Turková


Související články