Dcera Nadi Urbánkové je konečně šťastná. Nový rok oslavila s modrookým sympaťákem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
nada urbankova
Zdroj: Profimedia

Dcera Nadi Urbánkové Jana Fabiánová to v životě neměla s muži snadné. Po rozvodu se svým prvním manželem obvinila svého psychiatra ze zneužívání a trvalo jí dlouho, než se dostala z nejhoršího. V současné době má konečně nového partnera, o kterém tvrdí, že je tím pravým.

„MUDr. Jan Cimický mě sexuálně napadl za dveřmi své ordinace, když mi nebylo ještě ani 23 let. Mlčela jsem mnoho let, protože mě tehdy moje matka, paní Naďa Urbánková, varovala před důsledky zveřejnění celé situace a rizika pomsty od agresora,“ svěřila se Jana na sociální síti.

Bylo pro ni opravdu náročné začít mužům znovu věřit. Podnikatel, se kterým dnes je, by možná mohl s jejími problémy dlouhodobě pomoci. Oslavila s ním dokonce i Nový rok a na sociálních sítích vedle něho vypadá skutečně šťastná.

nada urbankova jana fabianova

Zdroj: Profimedia

Petr z Prahy

Poprvé se se svým novým partnerem pochlubila Jana Fabiánová teprve nedávno. „Spolu s tím skutečně pravým… Jmenuje se Petr a je z Prahy. Život je občas zvláštní, jak míchá osudové karty. Tentokrát osudu hluboké díky,“ napsala ke společné fotografii.

Dříve si přitom dopisovala s cizincem, o kterém tvrdila, že je pro ni vším. „Píšeme si a voláme, osobně jsme se ale ještě neviděli. Poprvé se potkáme až někdy v budoucnu, nejspíše na nějakém letišti,“ svěřila se ve 13. komnatě. To už je ale podle všeho minulost a Petr pro ni dnes znamená daleko víc.

Nedávno se pochlubila fotografií, ke které připsala stručný jednoslovný popisek „LOVE“. Ona i její partner vypadají na snímku šťastně a fanoušci přejí zpěvačce, aby po jeho boku konečně našla to, co celý život hledá. Snad už se jí konečně poštěstí.

Psychiatrovi pořádně zavařila

Dostat se do normálního života a naučit se opět s muži vycházet zvládla i díky tomu, že konečně přestala mlčet. Její matka Naďa Urbánková jí totiž údajně podle expres.cz poradila, aby mlčela a raději zneužívání psychiatrem nehlásila. Ale nakonec se Fabiánová rozhodla jinak.

„Nyní ovšem již nemohu dál mlčet. Protestuji tímto veřejně proti ocenění Jana Cimického prezidentem České republiky. Dotyčný měl již dávno odejít z veřejného prostoru a doufat, že oběti budou i nadále mlčet,“ napsala ve svém prohlášení. A vyplatilo se.

Dalších zhruba 50 žen, které měly s lékařem podobné zkušenosti, ji svými výpověďmi podpořilo, následovalo tedy dlouhé řešení s policií a soudy, které se o psychiatra už dále postaraly. Fabiánová jen doufá, že podobnou zkušenost již nikdy nezažije a její současný partner jí přinese jen to dobré.

Zdroj: expres.cz, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články