Dcera Nadi Konvalinkové skončila v protialkoholní léčebně. Ve svém otci nikdy neměla dobrý vzor

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
nada konvalinkova
Zdroj: Profimedia

Naďa Konvalinková a Oldřich Kaiser dlouho doufali, že jejich dcera využije zděděné herecké nadání a bude v médiích proslavená tak jako oni. Karolina Kaiserová se ale na stránky časopisů a mediální weby dostala z úplně jiného důvodu. Jak píše časopis Čas pro hvězdy, dcera dvou uměleckých velikánů svým přístupem k životu rodiče tak trochu zklamala.

Někteří by řekli, že se tato rebelka opravdu potatila. Zdědila totiž sice lásku i nadání pro herectví, zároveň ale také po Kaiserovi získala náklonnost k alkoholu. A to bohužel v tak velkém stylu, že ji dohnala až do léčebny.

Už jako malá byla terčem posměšků. Byla totiž na jednu stranu vedena k herectví, protože především maminka Naďa Konvalinková v ní viděla potenciál, na druhou stranu ji ale řada lidí nařkla, že se na mnoho míst dostala z protekce. Nakonec svůj talent Karolina prakticky zahodila.

Vždy proti proudu

Podle rodičů měla Karolina Kaiserová vždy svou vlastní hlavu a nebála se jít proti proudu. Ráda si užívala života, jenomže to bohužel přeháněla. Milovala totiž mimo jiné bouřlivé večírky, na kterých rozhodně nešetřila s alkoholem. Právě ty ji ale nakonec stály mnoho.

Čtyři roky studovala a věnovala se škole, šlo jí to velmi dobře. Jenomže problémy s alkoholem, které už tehdy měla, nakonec u učitelů neprošly. Pár dní před maturitou byla ze školy vyhozena. Z vyhození ze školy si nic nedělala. Zato její maminka měla velmi náročné období.

karolina kaiserova oldrich kaiser

Zdroj: Profimedia

Naďa Konvalinková totiž v tu chvíli prožívala velmi bouřlivé manželství s Kaiserem, který tehdy také hodně pil. To, že její dceru vyhodili ze školy právě kvůli alkoholu, bylo pro herečku opravdu velkou ránou. Karolina nakonec skončila v protialkoholní léčebně.

Na to, jak dcera sama sobě ubližuje, se už Naďa jednoduše nedokázala dívat, a podařilo se jí tak Karolinu přesvědčit, aby si nechala pomoci od odborníků. Věděla ale, že to nikdy nebude snadné a že musí především její dcera sama chtít.

Těžko se jí napravují její chyby

Po léčbě se Karolina rozhodla začít nový život. Alkoholu už se několik let ani nedotkla a snaží se věnovat se pouze herecké kariéře. Jenomže ve svých 39 letech je na ní výrazně vidět, že si prošla v životě těžkými chvílemi. Podle webu Expres dokonce vypadá o několik let starší, než ve skutečnosti je.

Ve svém otci nikdy neměla moc dobrý vzor, on sám totiž v léčebně skončil několikrát. Přesto si ale přál, aby byla jeho dcera jiná. Snad se jí ještě v životě podaří dosáhnout nějakých těch úspěchů a rodinu přesvědčit, že se skutečně poučila a chce žít už pouze spořádaný život.

Zdroj: Časopis Čas pro hvězdy, Expres, Prima ženy

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články