Dcera Moniky Bagárové si užívá na Maledivách. Z maminčiny náruče má výhled na širé moře

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
monika bagarova
Zdroj: Nextfoto

Monika Bagárová se naplno vrhla do práce. Po rozchodu s bojovníkem Muradovem potřebuje zaplnit prázdné místo, a aby nesmutnila, pracuje na plné obrátky. Umí si ale také odpočinout.

Zpěvačka zveřejnila snímky z dovolené, na kterou se vydala společně se svou dcerou Ruminkou, kterou má právě s Muradovem. Ten se bohužel do České republiky nedostane, protože nezískal vízum. Zatím tento problém nemá řešení, ale Monice to asi moc nevadí.

S dcerou si užívá u moře

Bagárová vyrazila na Maledivy, které jsou oblíbenou destinací nejen českých celebrit. Doma nemohla nechat ani svou dcerku Ruminku, která je neřízenou střelou a už ví, čím může zaujmout nejenom svou maminku.

Na instagramu můžete vidět nespočet videí a snímků, na kterých září právě malá Rumia, která se velmi podobá svému tatínkovi. Kvůli pracovnímu vytížení si jí Monika musí často brát s sebou na natáčení nebo na focení.

A vypadá to, že to malé dcerce vůbec nevadí a pozornost si užívá. Tentokrát ale Monika ukázala pohodu, kterou si samy dvě na ostrovech užívají. Prezentovala snímky, na kterých má malou Rumiu v náručí a ukazuje na širé moře.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Se svým kamarádem Honzou Bendigem nazpívala duet

Na sobě má samozřejmě plavky, které ale nejsou vidět, protože je oblečená do bílých šatů s tmavými pruhy, které je zakrývají. Slunce na fotografiích není vidět, ale vzhledem k tomu, jaké je i tak na Maledivách teplo, to určitě nevadí.

Kromě toho ale Monika neustále pracuje. Nazpívala například ústřední píseň k reality show Praha – den & noc. Při této příležitosti se sešla se svým dlouholetým kamarádem Honzou Bendigem, se kterým se seznámila v soutěži SuperStar.

Spolupráci si oba pochvalují, protože jeden u druhého už vědí, co očekávat. K písni Město pak natočili také videoklip, napsal server kafe.cz. „Písnička je moc krásná. Bylo to docela narychlo a museli jsme si pořádně máknout. Ale věříme, že se bude našim fanouškům líbit,“ řekla Monika.

Zdroj: Instagram, Kafe

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články