Dcera moderátorky Markéty Fialové je nádherná dívka. Svým pronikavým pohledem vás lapí a už nepustí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
markéta fialová
Zdroj: Profimedia

Moderátorku Markétu Fialovou zná každý, ale její dcera Emma zůstává trochu v pozadí. A když se na ni podíváte, zjistíte, že je to velká škoda. Emma je totiž pořádná kočka, krásná po mamince.

Markéta Fialová byla dlouho známá z televize Nova, kde uváděla Televizní noviny, ale také pořad Víkend či zpravodajský magazín Střepiny. V roce 2019 ale oznámila, že nastupuje do CNN Prima News, kde letos v únoru dostala svůj pořad.

Nový pořad k narozeninám

Dalo by se říct, že usměvavá moderátorka dostala pořad Zprávy z regionů ke svým padesátým narozeninám, které oslavila 5. února. Pořad běží každý den od 17 hodin a jde o každodenní příběhy lidí z různých koutů republiky, zajímavosti či lokální problémy, které se těchto lidí týkají.

Fialová se novinky dočkala po pěti měsících. V létě byl totiž zrušen její pořad Silný hlas, a tak hledala něco, co by mohlo být jen její. A konečně se dočkala, pořad připravovala několik měsíců, kdy navíc musela zaskakovat za nemocné kolegy či kolegy v karanténě.

Zdroj: Profimedia

Dcera se domů málem nedostala

I ona sama si karanténu prožila. A to v době, kdy se její dcera Emma vrátila z Francie, kde studovala. Rodiče museli patnáctiletou krásku stáhnout z francouzského Bordeaux loni na konci března, a to hodně narychlo. Emma byla z celé situace samozřejmě velmi smutná, protože se nemohla rozloučit s některými kamarády.

Cesta domů navíc nebyla vůbec jednoduchá, Emma se i přes několik zrušených letů dostala do České republiky přes Amsterdam. Kvůli její čtrnáctidenní karanténě musela Fialová vysílat z domova. Pro ni to byla velká novinka a zároveň dobrodružství, které, jak říká, by sama nevymyslela.

Sympatická moderátorka je na svou dceru samozřejmě pyšná. Které mladé dívce se podaří studovat ve Francii? Emma je důkazem, že když je člověk krásný, nemusí to nutně znamenat, že je i hloupý.

Uvidíme, kam její kroky povedou dál a třeba se dočkáme další úspěšné moderátorky.

Autor: Barbora Turková


Související články