Dcera Michala Suchánka míří do Bradavic za Harrym Potterem. Ukážeme vám důkaz

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
michal suchánek
Zdroj: Profimedia

Její matkou je tanečnice Renata Suchánková a otcem není nikdo jiný než herec a bavič Michal Suchánek. Není se proto čemu divit, že Berenika už jako malá chtěla být herečkou či zpěvačkou.

To se jí nakonec splnilo, v současné době je mezi českými diváky tato čtyřiadvacetiletá dívka známá svými hereckými výkony. Neminula se ale povoláním?

Podle všeho to vypadá, že by mnohem raději byla kouzelníkem jako Harry Potter. Hůlku prý už má doma připravenou a každý den čeká na sovu, která by jí donesla pozvánku do Bradavic.

Muzikálovou herečku v Bradavicích jistě ještě nemají

V šesti letech začala hrát na piano, později se věnovala herectví ve školních kroužcích, své dvě záliby spojila a začala se věnovat muzikálům.

Po dokončení školy se jí podařilo dostat se na pražskou konzervatoř, kde se věnuje oboru muzikálové herectví. Ale zároveň se už teď zvládá objevovat na televizních obrazovkách.

Poprvé to bylo v pořadu Tele Tele, v parodii na Televizní noviny, kde její otec vystupoval společně s kolegou Richardem Genzerem. Pak se Berenika objevila také v několika epizodách Gymplu s (r)učením omezeným.

V roce 2015 získala větší roli, zahrála si Hátu v Místě zločinu Plzeň. Od té doby se objevuje v epizodních rolí nebo po boku svého otce, k tomu pokračuje ve svých studiích.


I když zatím nevíme, co od ní v budoucnu čekat, fanoušky má už dnes. Poznávají jí na ulici a komunikují s ní na Instagramu. A právě tam nedávno Berenika přiznala, že by ráda do Bradavic.

S bratrem se stali řidiči létajícího auta

Létající auto se ve filmech Harryho Pottera objevilo hned několikrát a pro fanoušky snímků je rozhodně poctou si do něho sednout. A Berenika se starším bratrem Jáchymem to štěstí měli.

„Myslím, že je opravdu čas dostat dopis z Bradavic… Auto máme. Hůlky taky. Hábit taky. Hedviku taky. Pobertův plánek taky. Hermiony obraceč času taky. A doba na to zmizet je ideální,“ napsala herečka do popisku fotky.

Na té je zachycena usmívající se z létajícího auta po boku svého bratra. Oba vypadají opravdu připraveni k odletu. Uvítali by je v Bradavicích?

Fanoušci fotku focenou v londýnském studiu Warner Bros. oceňují komentáři se smajlíky a přidávají se k nápadu odletět do kouzelnického světa. Takový nával ještě v Bradavicích nezažili!

My každopádně doufáme, že si to Berenika Suchánková nakonec rozmyslí a zůstane tady u nás. Přijít o takovou mladou nadějnou herečku by přece jenom byla škoda.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články