Dcera Michala Suchánka baví sociální sítě fotografií se svým vtipným otcem. I vy z ní dostane záchvat smíchu

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
michal suchanek
michal suchanek

Oblíbený herec a bavič Michal Suchánek může být na své děti právem hrdý. Dcera Berenika jde v jeho uměleckých stopách, syn Jáchym hraje hokej za jeho oblíbený pražský klub. Obě děti podobu se svým otcem rozhodně nezapřou.

Letos si moc nezahrála

Berenika je muzikálová herečka, která to tento rok neměla kvůli pandemii koronaviru jednoduché. Vzhledem k pandemii koronaviru a zavřeným divadlům přišla hned o několik představení.

Měla se objevit ve Starcích na chmelu a v Muži se železnou maskou. Se svou kamarádkou Marianou Prachařovou pak chystá projekt, který by měl divákům přiblížit, jaké to je žít se slavným jménem.

I tak byl pro ni rok 2020 přínosný. Seznámila se svým přítelem, fotografem Radkem Ulehlou.

Snímky s ním sdílela na sociálních sítích. Pochlubila se fotkami z výletů na Dívčí hrady, rozhlednu Doubravku nebo do Prokopského údolí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Berenika (@berenika.suchankova)

Po otci zdědila humor

Pod jednu fotku, kde je vyfocená Berenika v šedé mikině, jí napsal vtipný komentář její tatínek.

„Jestli se po svatbě budeš jmenovat Berenika Suchánková Ulehla, bude to vypadat, že jsi marod,“ glosoval fotografii Suchánek.

Její bratr Jáchym, který hraje hokej za HC Slavia Praha, zase napsal, že jí to sluší.

Berenika má se svým otcem velmi dobrý vztah, před lety spolu dokonce vyrazili do Londýna.

„Povedená fotka z Londýna, kde jsme spolu s tatínkem byli před pár lety. Jo a taky pro velký úspěch vám sem dám moje herecké začátky z Tele Tele. Děkuji @suchanek.michal za lekce herectví!“ napsala pod vysmátou selfie se svým otcem.

Pobavila s ní fanoušky i kolegy. Ještě vetší terno pak ono video, kde s tatínkem předvádí pernou scénku. Veřejně se jí zasmála Martina Pártlová nebo Václav Noid Bárta.

Autor: Alice Konopásková

Související články