Dcera Markéty Hrubešové má nesporný matematický talent. Klidně by se ale mohla živit jako modelka

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Hrubesova Marketa
Zdroj: Nextfoto

Jen těžko lze uvěřit tomu, že krásná herečka Markéta Hrubešová má už patnáctiletou dceru. Sama totiž vypadá, jako kdyby teprve nedávno opustila brány střední školy. Pro web Život v Česku nedávno prozradila, zda se její dcera hodlá vydat v jejích šlépějích.


Markéta Hrubešová je česká moderátorka, modelka a především herečka. Velký ohlas vzbudila její role ve filmu Karla Kachyni Oznamuje se láskám vašim.

Tam si střihla i velice odvážné scény, ačkoliv jí bylo v době natáčení pouhých sedmnáct let. Co by herečka řekla své patnáctileté dceři, pokud by projevila zájem o herecké povolání?

Vysněné povolání zatím nemá

Podle Markéty to s největší pravděpodobností nehrozí. „Ještě neví, co by jednou chtěla dělat, je to u ní ještě nevyhraněné, ale je velmi empatickou osobou a umí hodně vnímat své okolí, proto si myslím, že jednou bude pracovat s lidmi,“ řekla pro Život v Česku.

Zároveň dodala, že má také nesporný talent na matematiku. Kterým směrem se v životě vydá, je tedy prozatím velkou neznámou.

marketa hrubesova dcera

Zdroj: Profimedia

Kráska po mamince

Christel Lilly, kterou má Hrubešová s fotografem Davidem Krausem, by se ale klidně mohla živit jako její maminka modelingem.

Podědila po ní totiž přirozený půvab. Jak jsme nedávno psali zde, když spolu nedávno matka s dcerou vyrazily do Paříže, vypadaly jako rozené Francouzky.

Chce být spíš rodič než kamarád

Jak je patrné z fotografií, obě spolu mají krásný vztah. Jak nedávno vysvětlila webu Naše hvězdy, s dcerou chce o všem upřímně mluvit, ale zároveň pro ni být i autoritou.

„Chci, abychom si s dcerou povídaly, ale zároveň si myslím, že rodič je rodič, a ne kamarád. (…) Odsud potud. Nesmí to být žádná anarchie, to si myslím, že nefunguje,“ vysvětlila svůj pohled na rodičovství.

Zdroj: Naše hvězdy, OnlyU, Život v Česku

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články