Dcera Lukáše Hejlíka má hřívu jako lvice. Podívejte se, jak moc se podobá otci

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
lukáš hejlík
lukáš hejlík

Kladný vztah rodiče s dítětem je to nejdůležitější. Procházky v přírodě, společné sledování filmů, výlety a vzájemná podpora. Lukáš Hejlík si před nedávnem dokonce zahrál ve filmu, který jeho mladá dcera režírovala.

Lukáš Hejlík je český divadelní a filmový herec. V televizi se nejvíce proslavil rolí Tomáše Meduny v seriálu Ošklivka Katka. S manželkou Veronikou Hejlíkovou vychovává dvě děti. Syna Vojtěcha a dceru Kláru, kterou má z předchozího manželství.

V minulosti se kolem něj objevilo více partnerek. Jednu dobu byla jeho partnerkou Veronika Šebková, později pak moderátorka Daniela Písařovicová, na Českých lvech v roce 2012 představil přítelkyni Anežku. S modelkou Veronikou Fašinovou se oženil v roce 2015. Tím vstoupil již do druhého manželství.

Odpočinek na čerstvém vzduchu

Před nedávnem se na hercově instagramovém účtu objevila fotografie, na které se svou dcerou Klárou vyrazil do Národního parku Podyjí. Ke snímku z výletu, na kterém byl překvapený z davů lidí dodal: „Raz dva tři ze Sobešké lávky v Národním parku Podyjí. Je mazec, kolik je všude lidí, aspoň nějaký pozitivum na tý celý kajda situaci.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lukáš Hejlík (@lukashejlik)

Fanoušci u příspěvků reagují komentáři, ve kterých sdílejí svou zkušenost s návštěvou tohoto místa. Většina z nich dodává, že je zcela běžné zde potkávat davy návštěvníků. Jeden z fanoušků příspěvek okomentoval: „Hlavně aby z toho nakonec nebyla ta nechtěná pozitiva.”

Milovník kávy

Lukáš Hejlík je velkým milovníkem kávy a jídla. Je známý svou Gastromapou, ve které hodnotí navštívené podniky. Při sledování příspěvků jídel, které tento herec přidává na sociální sítě, se všem fanouškům sbíhají sliny. Díky hercovi pak mají skvělé tipy na gastronomické zážitky.

Volný čas v lednu trávil na své chalupě, kde podnikal nejrůznější výlety s dcerou Klárou. Snad se již brzy dočkáme nových příspěvků, ve kterých nám herec doporučí nějakou ze skvělých restaurací.

Autor: Štěpán Pacík


Související články