Dcera Lucie Zedníčkové stále pracuje. Odnesl to i její milostný život

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Zednickova Pokorna
Zdroj: Profimedia

Amelie Pokorná půvab a talent své maminky Lucie Zedníčkové rozhodně nezapře. Ačkoliv se už od mala objevuje v televizi, před konzervatoří však nakonec dala přednost francouzskému gymnáziu. Její pracovní tempo je až neuvěřitelné, bohužel ale zřejmě negativně ovlivňuje její osobní život.

Amelie je dcerou herečky Lucie Zedníčkové a producenta a dramaturga Víta Pokorného. Její rodiče už jsou ale několik let rozvedeni a každý má jiného partnera.

V sedmnácti letech má za sebou celou řadu rolí

Sympatická dívka začala se svou hereckou kariérou už velmi brzy. Už ve dvou letech se totiž objevila v seriálu Pojišťovna štěstí a od té doby se tohoto žánru drží.

Diváci ji tak mohou znát například ze seriálu Krejzovi, Sestřičky Modrý kód či 1. MISE. Amelie je navíc nadaná i tanečně — v roce 2018 byla mistryní světa v moderních tancích.

Sama se teprve poznává

Konzervatoř se tak pro mladou slečnu jevila jako ideální volba. Její maminka jí ovšem doporučovala nějakou přeci jen trochu praktičtější školu, tak Amelie nakonec nastoupila na francouzské gymnázium.

Po dvou letech se ale rozhodla pro změnu a přešla na Konzervatoř Jaroslava Ježka. Tam strávila nějaký čas, nakonec s ale vrátila na školu, odkud původně odešla.

Svého „cestování“ však ani trochu nelituje. „Jsem opravdu tvrdohlavá a vím to, a abych si v životě něco uvědomila, musím si nabít pusu. Což se mi vlastně nějakým způsobem stalo a jsem za to vděčná,“ svěřila se v nedávném rozhovoru deníku Blesk.

Je čerstvě single

Amelie má tedy práce nad hlavu. Kromě obtížného studiu ve francouzském jazyce také neustále natáčí či tancuje. Není divu, že na soukromí život už jí nezbývá příliš čas.

Ačkoliv se ještě před dvěma měsíci chlubila Super.cz svou vážnou známostí, která trvá už dva roky, podle nejnovějšího rozhovoru v Blesku je už vše zřejmě jinak.

„Já nemám přítele. Jsem sama,“ přiznala sympatická kráska. Rozhodně ale kvůli tomu není smutná. „Až přijde někdo, kdo mě bude stoprocentně podporovat v tom, co dělám, tak se třeba někomu otevřu,“ doplnila na závěr.

Zdroj: Blesk, Super.cz, Novinky

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články